5 c Alytus
Penktadienis, Balandžio 3d.
Dzūkija
2019 Liepos 20d.
1

Birštone ir Druskininkuose veikianti sanatorija įvertinta „EuropeSpa med“ sertifikatu

title

Aplink Alytų veikiančiuose Birštono ir Druskininkų kurortuose veikianti sanatorija įvertinta „EuropeSpa med“ sertifikatu. Tai reiškia patvirtinimą, kad įstaiga atitinka Europoje aukščiausius kokybės standartus.

„EuropeSpa“ sertifikavimo sistema yra viena griežčiausių Europos sveikatingumo srityje. Siekiant gauti šį sertifikatą, 2019 m. pirmąjį pusmetį „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir Druskininkuose ekspertai vykdė veiklos auditą, vertino daugiau nei 400 kriterijų, apimančių saugumo, higienos ir infrastruktūros sritis, laikantis tarptautinių standartų ir teisės aktų. Buvo vertinama ne tik produktų ir paslaugų kokybė, bet ir techninė baseinų įranga, maisto gamybos įranga, apgyvendinimo kokybė, darbuotojų kvalifikacija ir kt. Kad įstaiga gautų „EuropeSpa med“ sertifikatą, ji turi atitikti ne mažiau nei 80% visų keliamų reikalavimų.

Minėtu sertifikatu įvertintoji įstaiga - „Eglės sanatorija“. Didžiąją dalį jos klientų Birštone, Druskininkuose sudaro lietuviai, sulaukiama svečių ir iš Latvijos, Lenkijos, taip Izraelio, Skandinavijos, Vokietijos bei kitų šalių.


Komentarai

1
Komentuoti
Sveikinimai2019-07-21
Ar jau vanduo rytais buna svarus ir nesmirdantis masazinese voniose? Pries metus ryte is ciaupu begdavo srutos. Gal ir atlyginimus pakele darbuotojams. Ar vis dar minimumus moka?
traffix.lt