0 c Alytus
Pirmadienis, Sausio 27d.
112
2019 Liepos 20d.
9

Nuo tilto Alytuje moteris šoko prieš tai į Nemuną paleidusi savo sūnų (PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerija1000-mečio tiltasAlytausgidas.lt nuotr.

Šeštadienį Alytausgidas.lt skaitytojai pastebėjo, kad šalia 1000-mečio tilto Alytuje dirba gausios policijos ir medikų pajėgos, esą ant tilto buvo paliktas vaikiškas vežimėlis.

Neoficialiomis žiniomis, nuo tilto nušoko moteris su mažamečiu vaiku.

Mūsų portalo šaltinių duomenimis, abu liko gyvi.

Įvykio vietoje dirbo policijos kriminalistai.

PAPILDYTA

Alytaus apskrities vyrausiojo policijos komisariatas patvirtino, kad šeštadienį, apie 14 val., nuo tilto nušoko 1977 m. gimusi moteris.

Policija patikslino, kad į upės vandenis moteris šoko viena. Savo mažametį sūnų, gimusį 2017 m., į Nemuno srovę ji buvo paleidusi dar prieš šokdama nuo tilto.

Pirminiais duomenimis, pavojus nei berniuko, nei moters gyvybei negresia.

Įvykis tiriamas.

Fotogalerija


Komentarai

9
Uk2019-07-21
Kaimiečiai kada išmoksite rašyti straipsnius iš keliu sakiniu ,iš kurių nieko nesuprasi kaip galima paleisti vaiką vandeniu ???????
Zita2019-07-21
Jau tiesa tokia kad Lietuvai gresia didžiule Depresiju krize .Arba žudo visai regis sveiki seimos nariai savus ...svetimi nekontroliuoja savo emociju .Prisipirko daugiau automobiliu jau nuo avariju neapseina nei dienos .Moteris pagimdo vos vaika ir su juo šokineja .nui tilto. Visa šia baisia krize atneše kompiuterija ir psihologines reklamos kurios sveiku protu taip zmonems sugadina planus .....Rodo.ziaurius filmus vaikai jau pas motina pilve igauna debeta .klaiku
Pagal tą Darių2019-07-20
Ant kiekvieno Alytaus tilto reikia pastatyti budinčius su lazdomis kaip kad prie pėsčiųjų perėjų netoli mokyklų, o apačioje visų specialiųjų tarnybų brigadas. Gi ką žinai kas kada ką sugalvos...
Xexe2019-07-20
Bus suoliu nuo tramplyno cempionai
>>>Darius2019-07-20
tamstai nereikia psichologinės pagalbos? savo pezalus pasilik sau.....
>>>>Baisu2019-07-20
kokiam žingsniui? tamsta gal ekstraseansas?
Gal2019-07-20
Nereikia „čiaudėt“ bile koki briedą, bent kol dar neaiškios jokios tikslios aplinkybės!?
Baisu2019-07-20
Visa laimė, jei liko gyvi. Gaila žmonių, kad ryžtasi tokiam žingsniui.
Darius2019-07-20
Kur buvo visos tarnybos sukurtos uz europos pinigus. Kitaip pavadinus Sakalienes. Kur gyvenamos vietos socialine darbuotoja,gydytoja seimos,nieks nemate. Atsakymas is ju butu,nesikreipe. Kur miesto ar rajono savivaldybes socialiniai psichologiniai skyriai. Moteris ryzosi tokiam zingsniui is nevilties,pavargus nuo tokio gyvenimo,neatmetu kad viena augino vaika,sako lygtai nepagydomai serganty. Matomai truko tiek psichologines pagalbos,tiek materialinis nepriteklius. O jai pavargus buvo,galejo tos sukurtos seimos kur paima vaikus laikinai globai motery paleist pailset uz savivaldybes parama y koky kurorta ar sanatorija. Truksta is valdininku ir visuomenes demesio tokiems zmonems,. Valdininkai tik kalba o nedirba. Gaila kad tokie yvykiai vyksta musu pasoneje.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rankinis stadione