4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Alytaus rajonas
2019 Liepos 19d.
11

Paskirstytos lėšos Alytaus rajono sodininkams

title

Alytaus rajono savivaldybė skyrė finansavimą Alytaus rajone esančiomis sodų bendrijoms. Joms išdalinta 10 tūkst. eurų – tiek, kiek numatyta savivaldybės biudžete.

Alytaus rajono teritorijoje yra 20 sodų bendrijų, kreipėsi – 19.

Bendrijų prašymus dėl lėšų skyrimo nagrinėjo Alytaus rajono savivaldybės sodininkų bendrijų specialiųjų rėmimo projektų finansavimo komisija, pirmininkaujama tarybos nario Gintaro Chščenavičiaus.

3 tūkst. eurų skirta didžiausiai sodų bendrijai „Dzūkija“, kuri gautą paramą panaudos gatvių ir kelių tvarkymui.

Penkioms sodų bendrijoms: „Berželis“, „Luksnėnai“, „Nemunas“, „Papartis“, „Versmė“, skirta po 200 eurų, atsižvelgiant į tai, kad šiose sodų bendrijose prieš pora metų buvo tvarkomi keliai, gatvės.   

Sodų bendrijoje „Berželis“  rajono savivaldybė šiais metais pradės asfaltuoti beveik dviejų kilometrų ilgio kelią Kaniūnui–Muiležėnai. Šio kelio darbams – 300 tūkst. eurų skyrė Lietuvos automobilių kelių direkcija iš Kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšų. Dar 40 proc. šios sumos turės prisidėti ir Alytaus rajono savivaldybė.

Kaip sakė savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Mantas Ludavičius,  Lietuvos automobilių kelių direkcijai buvo pateiktos 3 paraiškos sodų bendrijose esantiems keliams tvarkyti, tačiau lėšos skirtos tik bendrijos „Berželis“ keliui.

Likusioms sodų bendrijoms komisija lėšas paskirstė po lygiai – po 461,53 Eur.

Į Alytaus rajono savivaldybę dėl paramos nesikreipė sodų bendrija „Šilas“, esanti Nemunaičio seniūnijoje. 

                     

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

11
Komentuoti
vidas2019-07-23
kada ponas meria pazvyruosi kelia cigoniskiai obelninkeliai kialias kaip kopos seniunas jau pries kelis metus iskirto pakeles graziausius berzus sake kelia remontuosim ir balsavom uz jus darykit kokia roda ponai ..///
Sodininke2019-07-21
Tas kelias kury taip raso,kad asfaltuos yra ne sodu ,,Berzelis,,bendrijos,o valdiskas.Jis nepriklauso sodu bendrijai.Kodel neteisingai informojami zmones.Tipo padarys loska bendrijai ir isasfaltuos.Tokius kelius senai turejo jau sutvarkyti ir neasfaltuotu neturi likti.Ir dar kodel savivaldybes neperima keliu is sodu bendriju,juk keliai yra valdiski??Kodel bendrijos turi tvarkytis kelius savo lesomis???
Oksana 2019-07-21
Naujuose valkininkose reikia asfaltuoti nes zviras ir dulkės kila link mūsų namų, o vaikas yra alergiškas dulkėm. Tai prašau į tai atsižvelgti!matininkai buvo atvažiavę išmatuoti kelia ir darbai ne vyksta ir neaišku kada bus jie .esme padrindinis kelias su vaiku ne imanoma i miestelį iseiti nes masinos pravazuoja o dulkių pilna .ir vaikas alergiškas o ,hormoniniais vaistais nesinori tepti per dažnai .
x2019-07-21
Žmonės soduose gyvena, moka mokesčius, šaiposi ir tiek. Prie ežero kiniečių žaisliukams išleido 12000 EUR, rašė spaudoje.
wow2019-07-21
Kaniūnui–Muiležėnai. Neatsistebiu raštingumu žmogaus, kuris tai rašė.
Iš Šilo2019-07-21
Susikiškit. Sau į sraka tuos ubagiškus kelis centus. Ubagui trupinys. Cha cha ką..,nejuokinkit žmonių.
2019-07-21
200e juokdariai
Na 2019-07-20
Taigi tie keliai jūsų, jūs jais ir naudojatės, jūs juos ir prižiūrėti turite... Ar vis dar tikitės Dievo malonės?
A... 2019-07-20
Ačių jūs labai dosnūs, kur mes dėsim tiek daug net 200 eurų....
Eva2019-07-19
Už 200 e, ką galima sutvarkyti sodo bendrijoje??
Jo2019-07-19
Benski sumos ka uz 200 padaryt galima
traffix.lt