15 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
2019 Liepos 18d.
4

Kelias į laimingą ir sveiką gyvenimą

titleNuotraukų galerija

Alytiškis Vytautas Mockevičius, skaičiuojantis 88-uosius savo gyvenimo metus – puikus pavyzdys ne tik vyresniems, bet ir jauniems žmonėms, kaip reikia pradėti dieną, kaip išlikti gyvybingam ir tokiam jaunatviškam tiek savo kūnu, tiek siela.

„Pirmiausia reikia norėti būti sveikam“, - tikina Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės narys, Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ įkūrėjas ir ilgametis jo vadovas, - „sveikatos reikia ieškoti sveikos gyvensenos erdvėje, tarp bendraminčių. Tiesa tokia, kad stebuklingų tablečių ar mikstūrų nėra. Kritiniais atvejais jos gali šiek tiek padėti, bet sveika gyvensena, pozityvus mąstymas, gera nuotaika, gėrio, o ne trūkumų matymas aplink mus yra gyvybiškai būtinas. Sveikatintis, prižiūrėti savo kūną ir dvasią niekada nėra per vėlu. Jeigu to nedarėte iki šiol, nedelskite nei vienos dienos, pradėkite jau šiandien, pasiryžkite užsiimti ne tik kūno mankštinimu, grūdinimusi, bet ir emocine būsena, teisingumu, dora, tolerancija ir kitais dalykais, pakeliančiais dvasią aukštyn. Visa tai neabejotinai prisideda prie sveikos gyvensenos ir sveiko kūno, bei gyvenimo kokybės.“

Visų šių žinių įgyti, bei praktiškai tai išbandyti kviečia vienintelė sveikatingumo ugdymo stovykla senjorams Lietuvoje „Mes galim“, kuri vyks rugpjūčio 11-17 dienomis kaimo turizmo sodyboje „Ąžuolų giria“, Ukmergės rajone, Slabados kaime.

REGISTRACIJA į stovyklą „Mes galim“

http://www.sveikuoliai.lt/renginys/sveikatingumo-stovykla-senjorams-mes-galim-2019-vasara/

Stovykla skirta atgauti vidinę ramybę ir pasitikėjimą, atjaunėti, sustiprėti, patirti teigiamų emocijų savo bendraminčių būryje, pasidalinti savo patirtimi, atsikratyti kūniškų ir dvasinių sopulių.

LSS projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

Dariaus Minsevičiaus nuotraukos ir video

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Rasa2019-07-21
Puiku, saunuolis. Pavyzdys daugumai. Jeigu pats nesirupinsi savo sveikata, niekas nepades. Pradeti judeti niekada nevelu...
to Fhkll2019-07-20
Ant tokių nesveikų kaip tu net nepykstama. Pasigydyk kol jaunas ir vaistai dar veikia
I2019-07-19
FHKLL
Pavydas bambą graužia?
Fhkll2019-07-19
Prakeiktas sveikuoliai šlykšti į tokius isgamas ir ziureti
traffix.lt

Susiję straipsniai