14 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
2019 Liepos 17d.
15

Alytaus meras N. Cesiulis: reikia ruoštis didesnių investuotojų atėjimui į Alytų

title

Vakar Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis kartu su administracijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Rinkevičiūte dalyvavo susitikime su Energetikos viceministru Egidijumi Purliu, Ekonomikos ir inovacijų viceministru Mariumi Skuodžiu, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Litgrid“ Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, AB „Amber Grid“ Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius vadovais ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.

Susitikimo metu buvo aptartos galimybės nuvesti visus reikalingus papildomus energijos resursus naujai kuriamai Laisvajai ekonominei zonai.

„Mums dabar reikia ruoštis didesnių investuotojų atėjimui į Alytų, todėl jau dabar reikia planuoti visus energetinių resursų poreikius, kad investuotojui nereikėtų laukti kelių metų, kol bus atvestos visos reikalingos komunikacijos. Labai džiaugiuosi, kad prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos mums į pagalbą ateina ir Energetikos ministerija“,– sakė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.


Komentarai

15
Komentuoti
Alfredui2019-07-19
Labai įdomu kur vyko tas "balsavimas internetu" ? Gal portale alytusplius ? Nejuokinkite žmonių, neišprusėli, jei nesuvokiate kaip miesto valdžia privalo sužinoti gyventojų nuomonę ar juos apklausti, nes Lez mieste, šalia gyvenamųjų namų, tai idiotizmas arba paslėpti interesai. Žmonių turtas iš karto nuvertės. Kažkokiam portaliūkštyje 100 žmonių prabalsuoja ir parašo - 60% balsavo. Nesityčiokit. O kaip peticija, kurią pasirašė virš1300 alytiškių ?
He he he2019-07-19
Ėjimas, kuris skirtas eilinį kartą išdurti Alytuje gyvenančius runkelius...., bet kad taip išdurti senus biznio vilkus, čia tai jau menas :)
Tam Hjj2019-07-19
Apie ką tamsta čia kliedite? Rajonas Alytaus valdžiai nušluostė nosį, nes savo LEZą steigia prie pramonės parko. Ir ne studijas daro,kas yra rašymas šakėmis ant vandens, bet realūs veiksmai. O Alytaus valdžia skraido padebesiais, svaigsta apie kažkokiu mitinu investuotoju, geriau vietoj to kalbėtųsi su rajonu ir bendrom jėgom tą LEZą steigtų, nes rajonas tam skiria virš 300 ha. Tai prijungus pramonės parką būtų tikra dėmesio vertas LEZ.
Hjj2019-07-19
Daug miestu turi lez zonas ir visur jos yra uzpildytos. Net ir tie miestai, kurie yra mazesni. Pastebimas akivaizdus tu miestu atsigavimas: marijampole, naujoji akmene, kedainiai.ka mes turime?? Jeigu ir turime darbus, tai stenime, nes nera geriau alytuj ko surasti.
Aš manau2019-07-19
Alytus -pensininkų miestas. Daug senų žmonių nemoka balsuoti internetu. Buvo trumpas laikas tai peticijai, tam balsavimui. Tokiems svarbiems klausimams kaip LEZ-o [pramonės rajono] statybai išdiskutuoti su miesto gyventojais laiko buvo per mažai.Tie 60 procentų balsavusių alytiškių [ įdomu, koks skaičius balsavo] neatspindi miesto žmonių daugumos nuomonės dėl Alytaus aerodromo sugriovimo.
Nepanikuokit2019-07-18
Juk visi puikiai žinom, kad Alytuj nuolat šneka apie investuotojus ir šimtus darbo vietų. O bet tačiau, kiek tų šnekų pasiteisino? Nieko nebus nei aerodrome, nei kažkur kitur. Valdžia keičiasi, bet šnekos tos pačios. Pagrindinis jų tikslas būt išrinktiems ir išsėdėt tuos metus. Jeigu kažkas vyksta, tai tik iš inercijos panaudojant tuos kelis milijonus iš biudžeto. Jeigu atvirai, panašu, kad visiem jau px ant šito miesto.
Andrius2019-07-18
Sidas Vandenidas :D... pritariu
cha cha2019-07-18
Ir kur mes tuos visus investuotojus dėsim? Pritruks ir žemės visoms gamykloms. Investuotojai tiesiog masiškai traukia į Alytų savo milijonų investuoti. O jei rimtai, tai laikiau Šesiulį protingesniu, o pasirodo, kad į valdžią atėjo dar vienas Sidas Vandenidas.
Makaronai2019-07-18
Veiklos imitavimas. Pramonės rajonas pustuštis.
Alfredas2019-07-18
noriu komentatoriui "Stop" priminti,kad vyko balsavimas internetu ir už Lez pasisakė gerokai virš 60 % balsavusių.
to stop 2019-07-18
gal ponas garaže turite kokį raplaną, tai tūpkite tiesiai ant rotušės stogo
Stop2019-07-18
Kas davė Cesiuliui teisę VIENAŠALIŠKAI nuspręsti, kad aerodrome turi būti Lez ? Alytiškių nuomonės jis net NEPAKLAUSĖ ! Kur susitikimau su gyventojais ? Nori ponulis, kad mes susirinktume prie rotušės ???
Nuomonė2019-07-18
Mano nuomone - kažkas ne taip. Arba nesuprato apie ką kalbėjosi, arba nieko nenusprendė, arba tai buvo tik tuščias papolitikavimas. Tokie žodžiai kaip "„Mums dabar reikia ruoštis didesnių investuotojų atėjimui į Alytų..." kelia šypseną. Maži investuotojai gi neateina... Tą parodo Pramonės parkas. Ko gali tikėtis tas didelis investuotojas Alytuje? Tūkstantinės pigios darbo jėgos šiuolaikinei įmonei iš Alytaus bedarbių kontingento? Ar dar ko...
Uk2019-07-17
"Ruošiasi ilgai sedeti šiam poste ,kaipBatka"
Ką?2019-07-17
Betikslis straipsnis. Kokią pagrindinę mintį jis perduoda? Kad susitiko? Na ir ką? Ką nutarė?
Čia kažkas įžangą parašė ir aceit "straipsnis".
traffix.lt

Susiję straipsniai