5 c Alytus
Sekmadienis, Kovo 29d.
Rėmėjų turinys
2019 Liepos 17d.
0

Kad renginys įgautų prasmę (Kontrolinių apyrankių dekoravimas)

title

Kontrolinės apyrankės yra visiems gerai žinomos, tikriausiai kiekvienam suaugusiam žmogui teko nors kartą tokią apyrankę užsidėti. Kontrolinės apyrankės naudojamos žmonių srautų kontroliavimui įvairiuose renginiuose, koncertuose, festivaliuose, konferencijose, taip pat tokios apyrankės naudojamos specialių leidimų suteikimui, pavyzdžiui VIP zonos nariams ar varžybų dalyviams.

Dažniausiai įmonės užsakinėdamos kontrolines apyrankes nori, kad jos būtų dekoruotos tam tikrais logotipais ar užrašais, numeracijomis. Logotipai leidžia reklamuoti rėmėjus, partnerius ar save pačius, tokiu būdu įmonė, kuri organizuoja renginius, atrodo rimčiau ir patikimiau. Užrašai ir kontrolinės apyrankės spalva padeda atskirti minėtus leidimus VIP zonos nariams ar dalyviams, taip pat suteikia papildomą informaciją apie renginį ar taip pat kaip logotipas reklamuoja rėmėjus ar partnerius. Numeracijos dažnai naudojamos ralio varžybose ir kituose sportuose, kuomet reikia atskirti ir identifikuoti visus dalyvius, tai padeda nepasiklysti tarp daugybės tokią pačią apyrankę turinčių žmonių.

Kontrolinės juostelės gali būti dekoruojamos visomis įmanomomis spalvomis, atspalviais, šešėliais ir perėjimais. Daugybė spaudos galimybių suteikia laisvės kūrybai, tad kiekviena norinti išsiskirti įmonė, gali susikurti kontrolinės juostelės dizainą pagal savo norus ir vizijas.
Tik neapsigaukite, įsigiję kontrolinių juostelių ir norėdami užsidėti spaudą ant jų patys, teks labai nusivilti, nes kontrolinės apyrankės pagamintos iš labai plono ir tankaus sintetinio pluošto, kuris savo panašumu labai primena paprastą popieriaus lapą, tačiau tai nėra popierius ir jo paprastu printeriu dekoruoti nepavyks. Lazerinio printerio būgnelis Jūsų tyvek juostelių lapą tiesiog išlydys, o rašalinis palies rašalą, kuris neįsigeria į tyvek apyrankių medžiagą. Logotipo spauda gali būti užnešama ant apyrankių tik senuoju šilkografijos būdu pagal pagamintą trafaretą užbraukiant dažų ar naudojant specialias spausdinimo mašinas kurios naudoja užtepamąjį rašalą.

 Dėl įvairių spaudos galimybių, patvarumo ir kainos, kontrolinės apyrankės naudojamos jau daug metų ir kol kas geresnių alternatyvų niekas neatranda, jas naudoja tiek pasaulinio lygio garsenybės, tiek mažesnio populiarumo atlikėjai. Kontrolines apyrankes renkasi dėl visiems prieinamų kainų, kuomet net perkant mažą kiekį, vienos juostelės kaina nėra absurdiška, o perkant didelį kiekį – tik dar labiau džiugina. Taigi, dekoruotos kontrolinės apyrankės yra puikus būdas įmonėms išsiskirti iš kitų ir kontroliuoti žmonių srautus savo renginiuose, konferencijose ar festivaliuose, o taip pat tai yra puiki vieta reklamuoti savo prekes ar paslaugas, apyrankės nešiojamos ne vieną valandą, tad ant juostelės esantis logotipas ar užrašas neliks nepastebėtas potencialių klientų. Jeigu Jus irgi domina kontrolinės apyrankės – kreipkitės pas tinkamus specialistus, dažnai kontrolinių apyrankių kokybė yra nuvertinama, tačiau labai svarbu, kad apyrankės būtų tvirtos, o ant jų esanti spauda laikytų ir neišbluktų.

 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt