9 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 13d.
Rėmėjų turinys
2019 Liepos 16d.
0

Vestuvių metinių dovanos susituokusiems vasarą

title

Vestuvių metinės – tai šeimyninio gyvenimo pradžios paminėjimas bei puiki proga priminti sau ir mylimajam, kodėl vienas kitą pamilote, bei padovanoti dar daugiau naujų potyrių kartu, kurie tik dar labiau sutvirtins Jūsų santuoką.

Sumainėte aukso žiedus 2018 metų vasarą? Štai Jums vestuvių metinių dovanos ir rekomendacijos ką dovanoti popierinių vestuvių proga antajai pusei.

Romantiškas poilsis

Kaip žinia, pirmosios vestuvių metinės – popierinės. Tad, nors per pirmuosius santuokos metus buvo visko, rutina dar nespėjo pilnai įsigyvuoti... O, kad tai neįvyktų, verta pasinerti į avantiūrą ir bent savaitgaliui pasirinkti nakvynę romantiškoje vietoje.

Dovanokite mylimajam kuponą į romantišką nakvynę su vakariene Anykščiuose. Anykščių regioninio parko gamta ir didžiulis Rubikių ežeras atvykusius į gamtos ir poilsio parką „Gradiali Anykščiai“ nuteiks romantiškai ir harmoningai... Čia pailsės ir kūnas, ir siela!

Atvykusiųjų laukia apgyvendinimas viloje, gardūs pusryčiai, romantiška vakarienė, kurią sudaro užkandis, karštas patiekalas, desertas ir gėrimas. Vasaros sezonu dar galima naudotis daugiafunkcine sporto aikštele, petanke, batutu, lazdomis šiaurietiškam ėjimui. Šalia yra Kaukių miškelis, kuriame galima stebėti gyvūnėlius.

Ypatinga vakarienė

Nusibodo kasdien gaminti? Vestuvių metinės – išties ypatinga proga, kurią galima paminėti keliaujant į restoraną paragauti naujų skonių, kurie įkvėps naujienoms namų aplinkoje!

„Grafo Zubovo“ viešbutis-restoranas yra įsikūręs restauruotame XIX amžiaus Grafo Zubovo dvare, Bubių gyvenvietėje. Šis dvaras įtrauktas į saugomų paveldo objektų sąrašą, jį rekonstruojant buvo išsaugotas pastato autentiškumas.

Restauruotame dvare įsikūręs restoranas siūlo gausų europietiškos virtuvės meniu, kuriame įsimylėjėliai ras ne tik firminį „Grafo“ kepsnį ir ypatingus desertus, bet ir kitus gomurį pamaloninančius patiekalus. O personalas apgaubs namų šiluma, išskirtiniu dėmesiu bei puikiu aptarnavimu.

SPA dviems

Moksliškai įrodyta, jog mėgautis SPA dviese – naudinga santykiams. Tai puiki proga puoselėti meilę, jausmus, pasidalinti mintimis ir pan.

„Aušros SPA namai“ kviečia įsimylėjelius švęsti meilę su SPA rinkiniu „Meilės harmonija“, kurio metu mėgausitės unikalios, tūkstantmečius žmonijos naudojamos gamtos dovanos – vandens – procedūromis dviese. Jausitės puikiai, nes šios procedūros ne tik atpalaiduos, išvalys ir atgaivins Jūsų organizmą, bet ir pakels nuotaiką.

Vyras atsipalaiduos hidroterapinės procedūros metu, garų vonioje, taip pat mėgausis kūno šveitimu bei limfodrenažiniu nugaros ir pėdų masažu. Tuo tarpu žmona bus lepinama kūno šveitimu, įvyniojimu (detoksikuojančių druskų arba kavos ir šokolado) bei hidroterapine procedūra.

„SPA SHANTI“ taip pat siūlo atsipalaiduoti ritualo dviems „Aroma SPA“ metu. Į ritualą įeina karališkasis Shanti pasisveikinimas, t. y. pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais, taip pat – nugaros masažas Jai ir Jam su prabangaus kvapo aromatiniu aliejumi, veido masažas, karališkos maudynės raudonojo vario vonioje su rožių žiedlapiais, arbata arba ajurvedinis gėrimas bei, galiausiai, žmogaus prigimties testas pagal ajurvedą (prie arbatos bus pateiktas kūno, emocijų ir sveikatos nustatymo testas pagal ajurvedinę došų teoriją, atlikus testą, bus suteiktos praktinės instrukcijos ir rekomendacijos kasdienei sveikai gyvensenai pagal nustatytą došą: mityba, dienos rėžimas, užsiėmimai, veiklos).

Linksmos dovanos

Įspūdžio dovanos – geriausios, nes suteikia puikių atsiminimų, potyrių... Tačiau, tai nereiškia, jog negalima dovanoti materialių smulkenų. Kadangi švenčiate popierines vestuves – šaržai ir karikatūros – unikali ir linksma dovana, kuri išliks kaip nuostabus pirmųjų metinių atsiminimas.

Profesionali dailininkų komanda su džiaugsmu nupieš šaržą iš Jūsų atsiųstų nuotraukų, o vestuvių metinių proga sukurs menišką ir linksmą karikatūrą, išryškinančią dailiausią bruožą.

Pašėlę, jaukūs, o gal romantiški – šie prisiminimai verti netradicinio įamžinimo... Elektroniniu paštu gausite aukštos kokybės nuskenuotą šaržo kopiją, kurią galėsite atsispausdinti ant pasirinkto formato ir faktūros popieriaus. Jei pageidausite, paštu atsiųsime piešinio originalą.

Skaitykite daugiau apie vestuvių metinių dovanų idėjas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt