0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Alytaus rajonasŠvietimas
2019 Liepos 11d.
0

Mokiniai, tėvai ir mokytojai gaus daugiau psichologo konsultacijų

titleAlytaus rajono mokiniai, tėvai ir mokytojai gaus daugiau psichologo paslaugų

Keliose Alytaus rajono mokyklose bus teikiama papildoma psichologinė pagalba. Ją gaus ne tik mokiniai, bet ir mokytojai bei tėvai, kad pagerėtų ugdymo, mokymosi sąlygos, bendras mikroklimatas. 

Psichologinė pagalba bus teikiama Alytaus rajono Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijoje ir gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcinio skyriuje, Miroslavo gimnazijoje. 

Alytaus rajono savivaldybė psichologinės pagalbos teikimo paslaugas įsigijo   įgyvendindama kartu su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijomis finansuojamą projektą „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“. Lėšas projektui vykdyti skyrė VšĮ „Europos socialinio fondo agentūra“.

„Įgyvendindami projektą siekiame kurti ir palaikyti saugią aplinką mokykloje, sudarant palankias sąlygas mokinių asmenybės ugdymuisi, akademinių pasiekimų gerinimui, mažinant socialinę atskirtį bei sprendžiant iškritimo iš mokyklos problemą – įgyvendinimo“ , – sakė  savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Gabrielė Brazauskienė.

Psichologinės pagalbos teikimo Alytaus rajono mokykloms pirkimo konkursą  laimėjo MB „Pagauk“, kuri pakviesta pasirašyti paslaugų teikimo sutartį. 

Sutarties įgyvendinimo metu iš viso bus suteikta 808 akademinių valandų individualių ir grupinių konsultacijų bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tėvams, mokiniams.  


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt