16 c Alytus
Penktadienis, Gegužės 29d.
VideoreportažaiRėmėjų turinys
2019 Liepos 10d.
1

Kaip dabar stovyklauja vaikai legendinėje Nemunaičio stovykloje

titleNuotraukų galerija

Trečiadienį į pirmą pamainą stovyklautojus pakvietė legendinė Nemunaičio  stovykla. Jos vadovai pastebi, kad stovyklose anuomet lankęsi vaikai dabar savo atžalas irgi mielai leidžia į Nemunaitį. Šiais metais vyks trys pamainos po dešimt dienų. Kiekvienoje pamainoje - vaikai nuo 6 iki 17 metų. Norinčių netrūksta, o visos vietos rezervuotos dar gegužės mėnesį.

Nemunaičio stovyklos direktorė Irena Motuzienė pastebi, kad vaikų vasaros stovyklose daugėja. Jų būtų galima priimti dar daugiau, bet trūksta gyvenamojo ploto. Su stovyklos rėmėjais UAB „Lankava" bendradarbiaujantys  organizatoriai tikisi, kad greitai pavyks atnaujinti dar du namelius, „Lankavos" dėka viename jau įsikūrė jaunieji stovyklautojai.

 Kad vaikai vasarą galėtų turiningai leisti laisvalaikį prisideda  Alytaus miesto ir rajono savivaldybės,todėl  dešimties dienų pamaina vienam asmeniui kainuoja  vos 81 eurą, o sunkiai gyvenančių šeimų atžalos priimamos  nemokamai. Stovyklautojai  čia gali ne tik bendrauti su draugais, jiems paruošta edukacinės programos, sporto rungtys, žygiai. Daugelis vaikų jau vienas kitą pažįsta, mat kartu stovyklauja ne pirmus metus.

Stovyklos atidarymo ir vėliavos pakėlimo šventėje dalyvavęs kunigas ir stovyklos valdybos narys Vidmantas Striokas džiaugiasi, kad vasaromis miestelis atgyja. Šventikas prisimena laikus, kai stovyklavietė išgyveno sunkius laikus. Tąkar planuota namelius išmontuoti,  darbai jau buvo prasidėje, bet sustojo. Tuomet kunigas pasirūpino, kad langai būtų įstiklinti. Prie to prisidėjo tiek vietos gyventojai, tiek įmonės.

Skaičiuojama, kad turiningai vasaros atostogas Nemunaityje šiemet leis per  300 vaikų.

 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
viecinis2019-07-10
Nemunaitį tikrai gali garsinti stovyklaviečių turizmas. Reikia tik pasistengti
traffix.lt