0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusVerslasPolitika
2019 Liepos 10d.
3

Buvusiam Alytaus merui panaikintas teistumas

titleBuvusiam Alytaus miesto merui Č. Daugėlai teistumas – panaikintasAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo Alytaus miesto mero tiesioginių rinkimų finišo daugiausia už tariamus nusikaltimus 2019-ųjų pavasarį „nubuksuotas“ ir 2010 m. rudenį iš Rotušės su antrankiais bei skambiais kaltinimais išvestas Česlovas Daugėla švenčia pergalę.

Č. Daugėla išteisintas dėl jam teiktų kaltinimų, o nuo 2010 metų besitęsusioje byloje padėtas riebus taškas. Alytaus apylinkės teismas, dalyvaujant rūmų teisėjai, prokurorui ir pačiam byvusiam miesto merui, šiandien nutarė „... panaikinti Česlovui Daugėlai teistumą pagal Kauno apygrdos teismo 2015 m. liepos 10 d. nuosprendį, priimtą  baudžiamojoje byloje”. Nutartis per 7 dienas dar gali būti apskųsta Kauno apygardos teismui, paduodant skundą per Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmus. 

Č. Daugėla dar nėra įsitikinęs, kad tuomečiai jo išvęsdinimo iš Rotušės „režisieriai” Alytuje ir LR Seime, nesiskųs, tačiau neslepia džiaugsmo, kad beveik 10-ies metų trukusi, jo asmeninį, šeimos gyvenimą nuodijusiam, verslų aplinkai kenkusi istorija baigta.

Teismas negrąžins Č. Daugėlai 2015 m. skirtos 3 tūkst. 389 eurų baudos, tačiau panaikino kaltinimus „parengus nusikalstamą veiką – turto iššvaistymą“ ir įtarimus „nusikalstama veika, turtinės naudos siekimo bendrovei „Kortas“, sau, motinai bei sutuoktinei".

„Jaučiuosi lyg pradėdamas naują gyenimą, gal bus ir naujų žingsnių“, - sakė Č. Daugėla, neslepiantis norų grįžti į verslą. Kas čia žino – gal kada ir į gimtojo miesto vadovo kėdę, kaip ne kartą viešai yra sakęs buvę meras: baigti 2007-2010 m. padėtų iki šiol kitų miesto vadovų nebaigtų miesto atnaujinimo, plėtros, vystymo darbų. 

Primename, kad miestui vadovaujant Č. Daugėlai, Alytuje buvo pastatytas dabar Lietuvoje vienas populiariausių pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas, jam beveik 10-mečio trukmės teismais atsirūgęs, tačiau  renovuotas, sportininkų ir jų sirgalių vienu jaukiausių šalyje pripažintas Alytaus stadionas, pradėta platinti Naujoji gatvė, pradėtas miesto eismo žiedinimas ir kt.  
 


Komentarai

3
Komentuoti
Na tikrai2019-07-27
Tikras dievaitis, miesto gelbėtojas. Jeigu ne jis tai nieko mes neturėtum. O prisipažink kiek tau įbyrėjo nuo kiekvieno projekto?
Bb2019-07-11
vokti Lietuvoj apsimoka. Geras biznis
algis2019-07-11
kas aylygins nuostolius
traffix.lt