1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Liepos 10d.
0

Kviečia šeštadienio žygis pėsčiomis „Istorijos aplink aerodromą“ (REGISTRACIJA)

titleNuotraukų galerija

Neilgu pažintiniu pasivaikščiojimu pėsčiomis prisijungiame prie aviacijos šventės Alytaus aerodrome „Alytus ore“ ir siūlome drauge su „Olita-Orany“ pažinti šios vietos istoriją. 

Žygio pradžia liepos 13 dieną 11.12 val. prie Lakūnų g. 9 namo.

Kaip atrodė dabartinis aerodromas prieš šimtą metų, o  kaip – Antrojo pasaulinio karo išvakarėse? Kur buvo kareivinės caro pėstininkams, o kur – karinis miestelis sovietų karo lakūnams? O galbūt drauge pagaliau įminsime, kokia gi paslaptingo objekto, pasislėpusio Alytaus šilo pakraštyje, paskirtis?

Ar teko lankytis prie šio paslaptingo betoninio objekto, esančio Alytaus šile? Gal bandėte įminti ir jo paskirtį – ar reikėtų jį sieti su Alytaus aerodromo istorija, o galbūt senuoju terpentino ir kanifolijos fabriku? Diskusija šia tema ne kartą virė gyvai ir internete, tačiau kol kas vieno atsakymo nėra. 

Kas? – pažintinis pėsčiųjų žygis „Istorijos aplink aerodromą“
Kur? – Alytaus aerodromo apylinkėse, susitinkame prie Lakūnų g. 9 namo, I Alytuje
Kada? – liepos 13 dieną 11.12 val. 
Kiek truksim? – apie 2 val.
Koks atstumas? – apie 6,5 km
Ką veiksime? – pėsčiomis pasivaikščiosime Alytaus aerodromo pakraščiais, drauge bandysime įminti ir nelengvų mįslių, kurias vis dar saugo šios vietos.

„Olita-Orany“ informacija

P. S. Pravers drabužiais ilgomis rankovėmis ir klešnėmis, nes taip bus paprasčiau brautis per krūmynus. Daugiau informacijos, registracija – ČIA. 

Nepamirškite žygeivio paso, o nužygiavusieji su mumis daugiau nei 100 km (ir turintys įrodymus – atspaudus pase) už nuopelnus žygio metu galėtų gauti medalį.  Pasivaikščiojimas – nemokamas (iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė). 


 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt