7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2019 Liepos 9d.
0

Alytiškis karjerą vėl tęs toli nuo tėvynės

titleNuotraukų galerijaAlytiškis futbolininkas V. Andriuškevičius žais Kazachstane

Toli nuo gimtojo Alytaus, JAV, rungtyniavęs futbolininkas Vytautas Andriuškevičius vėl persikėlė į neeuropinius tolius. Alytiškis žais Azijoje ir gins Kastanajaus (Kazachstanas) „Tobol“ komandos spalvas.

Pastaruoju metu trenerio Rimvydo Kochanausko auklėtinis priklausė Lietuvos čempionei Marijampolės „Sūduvai“, tačiau prieš pat marijampoliečių kovas UEFA Čempionų lygoje su Belgrado (Serbija) „Crvena Zvezda“. 

V. Andriuškevičius pasirodys ne tik Kazachstano čempionate, kur „Tobol“ yra vienas lyderių, tačiau UEFA turnyre, Europos lygoje, kur nauja alytiškio komanda susitiks su Ešo prie Alzeto (Liuksemburgas) „Jeunesse“.

Nacionalinės futbolo rinktinės narys A. Andriuškevičius be komandų JAV ir Lietuvoje anksčiau rungtyniavo Lenkijos, Olandijos, Švedijos aukščiausių lygų čempionatuose.

Futbolininko sutartis su Kazachstano komanda, kurią treniruoja garsaus Rusijos futbolo trenerio Valerijaus Gazzajevo sūnus Vladimiras, galios iki 2020 m. lapkričio. Kaip ir „Sūduvos“ atveju, kontraktą žaidėjo labiau pageidaujanti komanda galės išpirkti.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt