19 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
AlytusSportas
2019 Liepos 9d.
0

Alytiškiai – Lenkijos taurės etapo nugalėtojai

titleNuotraukų galerijaNuotraukoje turnyro Lenkijos taurės etapo nugalėtojai: Alytaus SRC jaunimo komanda (nuotraukoje iš kairės):  treneris K. Dambrauskas, žaidėjai M. Diksa, K. Kašelionis, N. Serkovas, L. Stasionis, H. Dzenkauskas, M. Januša, M. Karkauskas ir M. Kiškiūnas

Kališe (Lenkija) vyko atviras miesto kanupolo čempionatas ir Lenkijos taurės 3 etapo varžybos. Varžybose dalyvavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) vaikų ir jaunių komandos. 

Vaikai žaidė 3 divizijoje, jų grupėje dalyvavo 6 komandos. Alytiškiams tai buvo pirmos tarptautinės varžybos išvykoje. Pirmose ir antrose rungtynėse mūsų jaunieji baidarininkai nesugebėjo nugalėti jaudulio ir patyrė du pralaimėjimus. Kitose dvejose alytiškiai įsižaidė, pademonstravo ką moka, iškovojo dvi pergales ir užėmė penktą vietą.

Jaunių U-18 ir moterų grupėje (2 divizijoje) dalyvavo 9 komandos.

 SRC jauniai varžybas grupėje pradėjo pralaimėjimu 5:4 Lenkijos moterų rinktinei. Kitose grupės rungtynėse iškovojo pergalę prieš komandą iš Lešno miesto. Grupėje alytiškiai užėmė antrąją vietą ir toliau tęsė kovas dėl apdovanojimų. 

Pakeliui link finalo SRC jaunių komanda sunkiose rungtynėse 4:3 nugalėjo šeimininkų KTW Kališo bendaamžius ir 6:0 sutriuškino komandą iš Tanevo. Šios dvi pergalės alytiškiams garantavo vietą finale. Finalo rungtynes mūsų sportininkai žaidė jau su pažįstamu varžovu Lenkijos moterų rinktine. Rungtynes alytiškiai pradėjo ir žaidė susikaupę, tai ir davė rezultatą. Iškovojo pergalę 6:4 ir tapo U-18 grupės varžybų nugalėtojais. Mūsų sportininkai demonstravo gražų, akiai malonų žaidimą, kovojo iki finalinio teisėjo švilpuko. 

Komanda – jauna, ją sudaro 15-16 metų žaidėjai, bet alytiškiai parodė charakterį ir įrodė, kad gali kovoti ir su gerokai vyresniais varžovais. Čempionų komandoje žaidė Marius Kiškiūnas, Mantas Januša, Harminas Dzenkauskas, Lukas Stasionis, Kajus Kašelionis, Mindaugas Diksa, Modestas Karkauskas ir daugiškis Nojus Serkovas, komandos treneris Kęstutis Dambrauskas.

Išvyka buvo dalinai finansuota Alytaus miesto savivaldybės sporto projektų lėšomis. 


 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt