4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
DzūkijaAlytaus rajonasLaisvalaikis ir kultūraJaunimasRėmėjų turinys
2019 Liepos 9d.
0

Nemunaičio stovykla atsinaujina ir plečiasi

titleSena gera Nemunaičio stovykla ne tik atsinaujina, bet ir plečiasi: pastatytas naujas namelis, dar du planuojami, artimiausiu metu taip pat ketinama įrengti pavėsinę ir prausyklą 

„Visi kelialapiai parduoti“, - apie pilnai užpildytą pirmąją šios vasaros stovyklą Nemunaityje skelbia organizatoriai.

Sena gera, o dar ir atsinaujinanti stovykla ši vasarą atidaroma liepos 10-ąją, o į kitas pamainas dar kvies liepos 22-ąją bei rugpjūčio 3-iąją.
„Šiais metais naujai pastatėme vieną namelį, o kitus atnaujinome“, - Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Nemunaičio stovyklos organizatorė Irena Motūzienė. Ir tai dar ne viskas –artimiausiu Nemunaičio stovykloje planuojama pastatyti dar du naujus namelius, taip pat įrengti pavėsinę ir prausyklą. 

Stovyklų Nemunaityje metu rengiamos sportinės, kūrybinės veiklos, edukaciniai užsiėmimai, aktyvūs lauko žaidimai, žygis pėsčiomis, keramikos, dailės užsiėmimai, taip pat siekiama asmeninių iššūkių, vakarojima prie laužo. Netrūksta ir rėmėjų –  pirmosios pamainos stovyklautojų kelialapius iš dalies sutiko paremti Alytaus miesto savivaldybė.

Kitose pamainose vaikai bus kviečiami daugiau sužinoti apie sveiką gyvenseną, sportuoti, praleisti laisvalaikį gamtoje, mokytis savarankiškumo – nuo ryte paties pasiklotos lovos, susitvarkyto kambario, o pietų metu – stalo padengimo. 

„Vien buvimas ir nakvynė atskirai nuo tėvų yra didelis žingsnis vaiko savarankiškumui“, - teigia I. Motuzienė, kviečianti atvykti su draugais, o taip pat Nemunaityje susirasti ir naujų. Pasak stovyklos šeimininkės, nuobodulys stovykloje neįmanomas, o Nemunaitis – vienas geriausių būdų atitraukti vaiką nuo televizoriaus, telefono, kompiuterio ekrano ar betikslio slampinėjimo iš kampo į kampą. 

Nemunaičio stovykla yra įsikūrusi miško teritorijoje ant pagrindinės Lietuvos upės – Nemuno – kranto, todėl programos dalyviai turės galimybę atitrūkti nuo miesto ritmo, pailsėti nuo informacinių technologijų, daug laiko praleis gryname ore, intensyvi stovyklos programa motyvuos sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį su patirtį turinčiais stovyklos vadovais ir, žinoma, neužmirštant vaikų maitinimo – Nemunaičio stovykloje gaminamas šviežias maistas ir per dieną tiekiamas 4 kartus. 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt