1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Liepos 3d.
4

Pirmą sezono dalį DFK „Dainava“ baigė svečiuose įveikusi lyderę

titleIlgai lauktą pergalę iškovojo Alytaus DFK „Dainava“. Ji išvykoje 1:0 įveikė turnyro lentelės lyderę Gargždų „Bangą“.  Pergalingą dainaviškių įvartį pelnė Alytaus ekipos legionierius iš Kolumbijos J. L. Balanta Caracas. Naujojo DFK „Dainavos“ vartininko A. Mickevičiaus (nuotraukoje) ginami vartai Gargžduose liko neįveikti. Tai buvo pirmoji Airido pergalė su gimtojo miesto komandaDomanto Aleksynonuotr.

Lietuvos futbolo federacjos (LFF) I lygos pirmenybėse ilgai lauktą pergalę iškovojo Alytaus DFK „Dainava“. Ji išvykoje 1:0 įveikė turnyro lentelės lyderę Gargždų „Bangą“. 

Pergalingą dainaviškių įvartį pelnė Alytaus ekipos legionierius iš Kolumbijos Jose Luis Balanta Caracas, kuriam tai buvo 11-asis įvartis I lygoje.
Naujojo DFK „Dainavos“ vartininko Airido Mickevičiaus ginami vartai Gargžduose liko neįveikti. Tai buvo pirmoji Airido pergalė su gimtojo miesto komanda, o su „Banga“ ji pasiekė 7 pergalę (7 pralaimėjimai, 1 lygiosios) per 15 turų.

Po pralaimėjimo dzūkams gargždiškius aplenkė į pirmąją vietą šoktelėjęs Telšių „Džiugas“.

I lygoje šiemet rungtyniauja 16-a komandų, todėl tai buvo paskutinė alytiškių pergalė pirmame rate.

Atostogauti Kim Daniel Ronningstad auklėtiniai dar neskubės – liepos 7-ąją sužais pirmas antrojo rato rungtynes Alytuje su FA „Šiauliais“.

Po vidurvasario pertraukos dainaviškiai sugrįš liepos 28-ąją ir iki rugpjūčio 25-osios, namų stadione iš eilės priims dar 5 varžovus – Mažeikių „Atmosferą“, „Vilniaus vytį“, FK „Vilnių“, Kauno „Hegelmann Litauen“ ir „Pakruojį“.

Iki vilčių teikiančios antrosios sezono dalies Dzūkijos sostinės ekipa „tūnos“ pačiame I lygos turnyro lentelės viduryje.
 


Komentarai

4
Komentuoti
Sirgalius2019-07-05
Apie kokius trenerius tu kalbi? Treniruoja Norvegas. Ir treniruoja taip kaip Norvegijos 5 ar 6 darbininkų lygoje. Ten niekas nežaidžia, spiriam ir bėgam. Jei rezultatas yra tai nereikia bliauti. Manau strategijos neatsiranda per diena,reikia laiko, džiugu kad daug jaunų ir savų vis įsilieja. Pernai nepamirškime Paulių Golubicką turėjome, kuris dabar linksniuojamas kaip vienas perspektyviausių ne tik šalies žaidėjų.
Aš ir už gražų žaidimo stilių, bet tam reikia įsisiūbuoti ir didesnės rotacijos tarp žaidėjų, ko tikrai dar nėra.
Dėl trenerių tai manau jų dar bent keletas yra, kitaip jaunimo išvis nepamatytume. Buvo laikas ir tarpas kaip nei vieno jauno žaidėjo neparuošė Alytuje. Aš tuos vadinu šnekučiais. Juos tai apvogė, tai jiems vėl kas netiko, o per treniruotes pavėsio ieško ir laiką skaičiuoja.
Tikimės ir laukiam stabilumo!
Alytaus futbolo sirgalis2019-07-05
Suprantama kritikuoti lengviausia, Sukurti komandos futbolo strategija su žaidimo ideja, taktika - DFK Dainava nepavyksta. Propaguojamas komandos futbolas nepatrauklus žiurovams, sirgaliams. Kamulys" metamas" i prieki, o ten ... du tamsus berniukai "ikrenta" į nuošale arba užsižaidžia ir kamulys pas varžova.Suprantama buna ir atsitiktinumai, varžovu klaidos.Bet dauguma klubu žino kaip žaisti prieš tokia Dainava. 2018 m. sezona Alytaus futbolas džiugino .O dabar futbolo klubas neturi atitinkančiam lygije dirbančiu treneriu nesijaučia ir vadovu darbo. Įžeisti nieko nenoriu, aš tik labai myliu futbola , noriu geresnio futbolo verto Alytaus miesto.
Geras2019-07-04
Dainava dažniau laimi išvykose negu namuose.
Gediminas2019-07-03
Po pralaimejimu straipsniu nebuna, tik po pergaliu. Valio
traffix.lt