12 c Alytus
Trečiadienis, Birželio 3d.
Sportas
2019 Liepos 3d.
0

Alytaus aerodrome triumfavo alytiškės lankininkės

title

Alytaus aerodrome rinkosi lankininkai iš visos Lietuvos į Alytaus miesto pirmenybes. Iš viso varžybose dalyvavo 49 lankininkai iš dešimties šalies klubų bei vienas svečias iš užsienio.

Varžybos šįkart pasižymėjo dideliu karščiu, stipriu vėju ir kas smagiausia alytiškiams, vietinių iškovota medalių gausa. Varžybose dalyvavę 14 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ atstovų iškovojo net 16 medalių – 9 medalius individualiose varžybose, 7 – komandinėse.

Aukso medalius iškovojo ir savo grupėse nugalėtojomis tapo:

Paulina Ramanauskaitė – olimpinių lankų moterų grupė;
Ema Nickutė – paprastųjų lankų jaunių grupė;
Aistė Jakubauskaitė, E. Nickutė, Rugilė Tamulynaitė – paprastųjų lankų jaunių komanda.

Šios varžybos buvo ir trečiasis – paskutinysis atrankos etapas į Pasaulio jaunių ir jaunimo šaudymo iš lanko čempionatą Ispanijoje. Dalyvių rezultatai jau aiškūs, belieka sulaukti, Lietuvos lankininkų federacijos galutinio sprendimo, kas bus tas jaunimas dalyvausiantis šiame čempionate. Tikimasi, kad nemaža dalis rinktinės bus iš Alytaus.

Po šių varžybų kalbinta, šį kart jau varžybų organizatorė, o ne dalyvė, Inga Timinskienė, tik ką grįžusi po Europos žaidynių dalinosi savo įspūdžiais, bei džiaugėsi, kad šaudymas iš lanko Lietuvoje ir kartu Alytuje nuolatos auga ir stiprėja – kiekvienais metais vis daugėja tarptautinių aukščiausio lygio varžybų dalyvių bei kylą jų rezultatai. Paklausta kas gali užsiimti šiuo sportu Inga atsakė paprastai – bet kas, susisiekit su mumis ateikit, pabandykit ir įsitikinsit.
 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis