2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusJaunimasŠvietimas
2019 Liepos 3d.
0

Piliakalnio progimnazijoje galima ir poilsiauti: vasaros stovykla surengta du kartus

titleNuotraukų galerija

103-ieji metai, tęsiantys Alytuje seniausios lietuviškos mokyklos tradicijas, Piliakalnio progimnazijoje buvo darbingi ir kupini įvairių veiklų, o tarp jų – ir projektinių. Viena tokių – ką tik įgyvendintas projektas mokiniams – vaikų vasaros stovykla „Vasara mano delne“.

Vaikų vasaros poilsio stovyklą šiemet lankė 40 Piliakalnio progimnazijos mokinių.

Stovykla buvo išskirtinė tuo, kad vyko du kartus: birželio 17-21 dienomis – pradinių klasių mokiniams ir birželio 25-28 dienomis – vyresniųjų klasių mokiniams. Šio projekto metu buvo siekiama mokinius į atostogas išleisti sudarant galimybę dar truputį praleidžiant laiką su savo draugais bei, žinoma, dalyvauti įvairiose kūrybiškumą, aktyvumą bei pažinimo džiaugsmą teikiančiose veiklose.

    Visas dvi savaites mokiniai aktyviai bendravo, keliavo, dalyvavo komandinėse užduotyse bei įsitraukė į įvairiausias menines užduotis. Visi stovyklos dalyviai mokėsi, kaip reikia gaminti aitvarus – neatsiejamus vasaros palydovus, kartu su pradinių klasių mokytoja gamino kumštines lėles, piešė mandalas, būdami gamtoje savo fantazijas išliejo piešdami ant popieriaus bei akmenų, piknikavo prie Alytaus Piliakalnio. 

Be visų šių veiklų pradinių klasių mokiniai vyko į Druskininkus, kur dalyvavo edukacijoje „Sūri pamoka“, o taip pat keliavo ir gamtinį pasaulį iš arčiau pažino lankydamiesi Metelių regioninio parko direkcijoje. Vyresnieji mokiniai meninius gebėjimus lavino lankydamiesi Kaune, tapybos ant vandens edukacijoje „Ebru“. 

Taip pat, kaip mažieji, vyresnieji mokiniai keliavo ir į Metelių regioninį parką, kur dalyvavo aktyviame žygyje gamtoje su dviračiais, susipažino su gamtos paslaptimis bei pasisėmė daug praktiškų žinių. Be via ko, vyresniųjų mokinių grupė turėjo galimybę sudalyvauti ir Alytaus kraštotyros muziejuje vykusiame edukaciniame užsiėmime.

Piliakalnio progimnazijos bendruomenė džiaugiamės įgyvendintu sėkmingu projektu, padėjusiu užtikrinti turiningą mokinių vasaros poilsį ir už projekto finansavimą dėkoja Alytaus miesto savivaldybei.

Piliakalnio progimnazijos projektą vaikų vasaros stovyklą „Vasara mano delne“ finansavo Alytaus miesto savivaldybė. 
 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt