10 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
Transportas
2019 Liepos 2d.
6

Įžiebtos elektroninės švieslentės stotelėse

titleNuotraukų galerija

Šį antradienį dalyje Alytaus miesto viešojo transporto stotelių buvo įjungtos elektroninės švieslentės. Mieste pagal susitarimą pradėjo veikti devynios švieslentės, informuojančios keleivius apie autobusų atvykimą realiu laiku. Jas pagal konkurso sąlygas įdiegė UAB “Kautra” kartu su partneriais. 

“Šiandien Alytus žengė dar vieną žingsnį modernesnio viešojo transporto link. Smagu matyti žmones susidomėjusius, žiūrinčius laikus. Patogu, nes matai kada atvažiuos autobusas, matai koks tuo metu yra laikas. Manau šios naujos stotelės ir pačiam miestui suteikia modernumo ir šiuolaikiškumo”, - pasakojo “Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas. 

Įrengtose švieslentėse pateikiama informacija apie autobusų vykimą realiu laiku, jose taip pat rodomas laikas. 

“Kaip mes sakome miestas pradeda bendrauti su gyventojais. Visa informacija pateikiama realiu laiku. Keleiviai mato ar autobusas atvažiuoja laiku, gal šiek tiek vėluoja. Keleiviai valdo situaciją ir gali ramiai laukti transporto”, - minėjo M. Sakalauskas. 

Švieslentės veikia šiose septyniose stotelėse: Sodra (į abi puses), Volungė, Poliklinika (į abi puses), Kalniškės g., Pirmojo Alytaus aikštė. 

 

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
koskinas2019-07-10
tai dabar bus galima pasimatymus stotelese skirt po laikroduku.....ir matysim uz 150m ar veluojam....
AS2019-07-04
PAGEIDAUJU KAD NORS VIENA STOTELE BUTU IR JONYNO GATVEJE PASTATYTA VAIKAMA IS MOKYKLOS ISEJUS NUO RUDENS VEJU PASISLEPT
onai2019-07-03
Ona? buvai kada Klaipedoje? ten kiekvienoj stotelej yra svieslentes ot zmones artistai
ona2019-07-03
Alytus vis pirmyn ir pirmyn, miestas -arčiau civilizacijos ir technologijų.
Šaunu.Kokiai Klaipėdai - slėptis.
Plikis2019-07-02
Svarbiausia kad butu kam keleivius vezti,nes pagal dabartinius standartus kautros ir pagal darbo salygas tai sunkiai seksis,zodziu sau darosi kapeikas vairuotoju saskaita.Uz 600 nieks nedirbs ilgai,o kruvis darbo tai nezmoniskas.del to pensininkai ir nekokio mentaliteto vairuotojai ir bedirba.arba dirbk 300 valandu kad 1000 gautum-absurdas.
Kritika 2019-07-02
manyciau o kartais negalejo padaryt Vidzgirio stotelej manau cia buvau patogiau ir geriau o dabar nesamone kuom Volunge geresne uz Vidzgirio stoteles?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė