1 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Politika
2019 Birželio 27d.
9

Su L. Radzevičiūtės ir Ko kaltinimais N. Puteikis nesutinka

titleN. Puidokas mano, kad L. Radzevičiūtė ir Ko po teismus jį megina tampyti dėl to, kad jiems nepatinka Lietuvos centro partijos vienijimasis su A. Juozaičio judėjimu ir tautininkaisFausto Augustino © Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės antikorupcijos komisijos pirmininke patvirtinta tarybos narė Laura Radzevičiūtė kartu su kolega Alvidu Šimkumi iš Klaipėdos miesto tarybos informavo apie tai, kad į teismą kreipėsi dėl Lietuvos centro partijos pirmininko Naglio Puteikio organizuoto Lietuvos centro partijos neeilinio visuotinio susirinkimo ir šio pripažinimo neteisėtu.

Minėti politikai pateikė ieškinį į Vilniaus miesto apylinkės teismą dėl 2019 m. kovo 12 dieną vykusio neeilinio visuotinio susirinkimo dėl to, kad „N. Puteikis nei partijos nariams, nei Teisingumo ministerijai, nei Juridinių asmenų registrui lig šiol nepateikė partijos neeilinio visuotinio susirinkimo protokolų kopijų, o tai patvirtina įtarimus, kad susirinkimas buvo neteisėtas ir jo metu, galimai tyčia buvo klastojami dokumentai“.

Visuotinio susirinkimo metu galimai neteisėtai buvo priimti sprendimai dėl partijos naujo valdybos pirmininko išrinkimo ir sąrašo į Europos parlamento rinkimus, kuriame pirmuoju numeriu buvo įregistruotas Antanas Guoga, patvirtinimo.

Vilniaus apylinkės teismas ieškinį priėmė svarstymui ir birželio 26 d. išsiuntė pranešimą atsakovui N. Puteikiui informuojantį, kad per 14 dienų nuo teismo pranešimo įteikimo dienos atsakovas privalo pateikti teismui atsiliepimą į pareikštą ieškinį.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Lietuvos centro partijos vadovas, buvęs L. Radzevičiūtės ir A. Šimkaus politinis bendramintis N. Puteikis, jį skundžia buvę bendražygiai, nes „perėjo į konkuruojančias politines jėgas – L. Radzevičiūtė buvo konkurento prezidento rinkimuose Mindaugo Puidoko štabo vadove, o A. Šimkus perėjo į Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko frakciją“.

Pasak N. Puteikio, jis toliau skundžiamas todėl, kad L. Radzevičiūtei ir kompanijai „nepatinka sėkmingas Lietuvos centro partijos vienijimasis su Arvydo Juozaičio judėjimu „Lietuva yra čia" ir Tautininkų sąjunga, bei nepatinka geri Lietuvos centro partijos kandidatai trijuose naujuose rinkimuose į Seimą – Žirmūnų apygardoje – profesoriaus Povilo Gylio, Žiemgalos – Rūtos Janutienės ir Gargždų – Kristupo Krivicko“.

„Teisę į teismą turi teisę visi, net ir A. Šimkus, kuris ankstesniame – kovo 5 d. –  Lietuvos centro partijos suvažiavime agitavo ir balsavo už tai, kad A. Guoga būtų pirmu numeriu kandidatų į Europos parlamentą partijos sąraše, o dabar pats tą sprendimą nori apskųsti“, - teigia centro partijos vedlys, taip pat įsitikinęs, kad „kaltinimai planuojamu sukčiavimu neturi pagrindo, nes skundžiamą suvažiavimą filmavo viena iš skundo autorių L. Radzevičiūtė, ji pati skaičiavo balsus, o narių sąrašus teikė pats A. Šimkus, nes tik jis vienas pildė partijos duomenų bazę“.

N. Puteikis mano, kad „A. Šimkus neteikia jo paties organizuoto ankstesnio (kovo 5 d.) suvažiavimo dalyvių sąrašo galbūt todėl, jog jame pasirašė ne tik  partijos nariai, o žinoma bei galimai slepiama“.

„Skundžiamasis suvažiavimas vyko teisėtai, buvo kvorumas, delegatai – teisėti, sprendimai – teisėti, sąrašas į Europos parlamentą patvirtintas teisėtai, kaip ir naujai išrinktas valdybos pirmininkas“, - tvirtina N. Puteikis, besiviliantis, kad šią poziciją apgins ir teisme.


Komentarai

9
Komentuoti
Laur bjauri2019-07-03
Net pagalvę užsimetęs nenorėčiau siaubo filmas
Zona2019-06-29
Mes kalėjime visi už Lauro balsavom
Teta2019-06-29
Isterikė biskį nenor i
eskortas 2019-06-28
uz EUR
abc2019-06-28
k va uz pini us
aa2019-06-28
gerulė čiuvė
Vatas2019-06-28
Vanojo Lauro Česius, bet nulūžo
Voltas2019-06-28
Atgrasi ta Laura, vulgari rėksnė ir skandalistė. Nežinau, kas su ja gali susidėti ir turėti kokių reikalų.
Prienai2019-06-28
Lauro Česiui nulaužė, kitų buvo geresni kotai, tai po teismus tampo
traffix.lt