19 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
Rėmėjų turinys
2019 Birželio 25d.
0

Augintinio priežiūra per didelius karščius: patarimai

title

Per didelius karščius blogai jaučiasi ne tik žmonės, tačiau ir augintiniai. Kiekvieno  šeimininko tikslas pasirūpinti, kad jo gyvūnas jaustųsi puikiai. Praktika rodo, kad Lietuvoje vasaros būna vis karštesnės, tad reikia apgalvoti – kokios priemonės labiausiai tinka gyvūno vėsinimui.

Žinoma, viskas priklauso ir nuo pačio gyvūno. Kadangi namuose dažniausiai auginami šunys, katės ir graužikai – nurodysime kelis patarimus, kurie padės jiems net ir per didžiausius karščius namuose jaustis puikiai ir išvengti įvairių perkaitimo ligų, kurios žalingos ne tik žmogui, tačiau ir keturkojams.

  • Pirmiausia siūlome namuose įdiegti kokybiškas ventiliavimo sistemas, kurios pasirūpins ne tik jūsų augintinio, tačiau ir visų namų gyventojo komfortu. Čia galite rasti labai daug ir skirtingos įrangos, tad palyginus ventiliatorius įsigykite Jums labiausiai tinkamą.

  • Šunims ir katėms labai rekomenduojami vėsinantys kilimėliai. Tai išties puikus pasirinkimas labai kaitriomis dienomis, kadangi kilimėliai nėra labai šalti, tad nepakenks sąnariams, tačiau užtektinai, kad šiek tiek atvėsintų. Tiesa, toli gražu ne visiems augintiniams patinka gulėjimas ant tokio kilimėlio, tad dažnai tai neatsiejama nuo mokymo gulėti.

  • Taip pat puikiai tinka ir šalta, ledinė pūslė, kurioje yra sušalęs vanduo. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite suteikti šiek tiek vėsos graužikams. Siūlome sušaldyti vandenį ir ledinę puslę padėti pas graužiką narvelyje. Nebūtina liesti, kad vėsa sklistų.

  • Taip pat siūlome nepamiršti užtraukti užlaidas, kadangi pro langus į namus patenka karštis, kuris ir kelia augintiniams diskomfortą. Puikiai tiks paprastos užuolaidos arba kitas pasirinkimas – sušlapintos paklodės. Per drėgmę karštis dar sunkiau pateks į namus, tad namuose temperatūra bus žemesnė.

  • Pasirūpinkite, kad Jūsų augintiniai gertų kuo daugiau vandens. Vandenį keiskite kuo dažniau, kad jis nebūtų labai šiltas.

  • Šiuo metu prekybos vietose galima rasti įvairiausių skanukų, kurie skirti gyvūnams atsigaivini. Žinoma, dažniausiai tai sintetinis maistas, tačiau šiek tiek tikrai nepakenks.

Čia esantys patarimai dažniausiai padeda užtikrinti puikias sąlygas gyvūnui, padeda jam puikiai jaustis. Svarbu stebėti gyvūno elgesį ir pamačius keistumus – būtina kuo skubiau kreiptis į veterinarus.

 

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt