2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusSportasFutbolas
2019 Birželio 25d.
1

Europos lygos rungtynių Alytus negali priimti dėl netinkamo apšvietimo

titlePriimti Europos lygos rungtynes mūsų pagrindiniame stadione šiuo metu trukdo netinkamas aikštės apšvietimas vakare, o UEFA vyrų lygų rungtynės kaip rengiamos tokiu metu. Stadiono žibintų ir kitų techninių dalykų sutvarkymas gali kainuoti ir kelias dešimtis tūkstančių eurų, tad aukščiausio lygio vyrų futbolo rungtynių Alytuje gali tekti ir palauktiFC „Apollon“ nuotr.

Europos lygos rungtynės į Alytų šią vasarą negrįš. Tai paaiškėjo po to, kai Kauno „Stumbrą“ dėl jo finansinių ir tvarkaraščio pažeidinėjimo problemų pakeitęs „Kauno Žalgiris“ paskelbė, kad debiutinį UEFA Europos lygos susitikimą žais ne Alytuje.

Praėjusiais metais Europos lygoje debiutavę „Stumbro“ ir „Trakų“ (dabar – Vilniiaus „Riteriai“) komandos staro rungtynes sužaidė Alytaus stadione, pirmieji nugalėjo tuometį Kipro vicečempioną „Apollon“, o antrieji – penktąją Velso komandą „Druids“.

„Apollon“ šiemet grįžta į Lietuvą ir čia žais su „Stumbrą“ pakeitusiu, savo mieste UEFA lygio stadiono šiuo metu neturinčiu „Kauno Žalgiriu“, tačiau, nors Alytus vėl buvo vadinamas Europos lygos dvikovų miestu, žalgiriečiai kipriečius priims Marijampolėje. Nors Suvalkijos sostinėje savo namų rungtynes UEFA čempionų lygoje žais ir „Sūduva“, o Alytaus miesto stadionas liepą būna daugiau ar mažiau laisvas, čia europinės vyrų futbolo batalijos vykti artimiausiu metu net negalėtų.

Alytausgidas.lt žiniomis, priimti Europos lygos rungtynes mūsų pagrindiniame stadione trukdo sugedęs ar kitaip netinkamas aikštės apšvietimas vakare, o UEFA vyrų lygų rungtynės kaip rengiamos tokiu metu (pvz. „Kauno Žalgiris“ su „Apollon“ liepos 11-ąją žais 20 val.). Stadiono žibintų ir kitų techninių dalykų sutvarkymas gali kainuoti kelias dešimtis tūkstančių eurų, tad aukščiausio lygio vyrų futbolo rungtynių Alytuje gali tekti ir palaukti.

Minėti techniniai  stadiono Dzūkijos sostinėje tarptautinio sertifikavimo keblumai neturėtų sutrukdyti Alytuje šią vasarą planuojamam UEFA moterų čempionių lygos atrankos turnyrui, kadangi jo rungtynės rengiamos dienos metu.

Rugpjūčio 7-13 d. Alytaus miesto stadione Lietuvos čempionės „Gintros-Universiteto” futbolininkės ketina priimti stipriausias Airijos, Albanijos ir Maltos moterų komandas.


Komentarai

1
Komentuoti
JR2019-06-25
Moterų stadionas
traffix.lt