1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Birželio 22d.
13

Pagrindinio stadiono veją išmėgino vaikai iš Alytaus, Kauno ir Vilniaus

titleNuotraukų galerijaŽilvino Valukonio nuotr.

Alytuje surengtas „Dzūkijos taurės“ U-11 vaikų futbolo turnyras.

Miesto pagrindinio stadiono veją išmėgino 7 komandos iš Dzūkijos sostinės, Kauno ir Vilniaus.

Alytui atstovavo FA „Dainava“, SRC ir „Dzūkija“, iš Kauno atvyko FM „Olimpas“ ir SM „Tauras“, iš Vilniaus – „Geležinis vilkas“ ir Armino Narbekovo futbolo akademija.

Geriausiai sekėsi visas pergales iškovojusiems Kauno tauriečiams, antrą vietą užėmė „Geležinis vilkas“, į trečiąją vietą taškais pretendavo dvi alytiškių komandos, o geresnis įvarčių santykis bronzą lėmė SRC. Toliau išsirikiavo A. Narbekovo akademija, „Olimpas“ ir „Dzūkija“.

Turnyre netrūko medalių taurių, o taip pat pramogų, tarp jų – ir dartbolo.

„Dzūkijos taurės“ turnyro lentelė

1.    Kauno SM „Tauras“ (18 tašk.)
2.    Vilniaus „Geležinis vilkas“ (12 tašk.)
3.    Alytaus SRC (10 tašk.)
4.    Alytaus FA „Dainava“ (10 tašk.)
5.    Vilniaus A. Narbekovo FA
6.    Kauno FM „Olimpas“
7.    Alytaus FK „Dzūkija“

Fotogalerija


Komentarai

13
Komentuoti
Dėl futbolo2019-06-26
Gal pajudino nuo sovietinių laikų nepajudinamą sritį.
Kaip skamba: futbolas Lietuvos dugne, o dar nori ir toliau nieko nedaryti, tai gal palikim kaip buvo ir visai išnykim berazumiai.
O jei vilioja reiškia konkuruoja, jei pereina vadinasi pasirinko. Gaila, kad daugelis nepasidomi kur savo vaikus veda. Nuėję į tą sovietinę mokyklą yra labai gudrei apdirbami,o tie kurie susivokia tampa priešais. Sėkmės ir toliau jums ten, tik kaip sueis vyrukams 16 metų suprasite, kad tai tik būrelis ir viskas jau vėlu.
Reikia nepamiršt paprasto dalyko, kad norint pakeisti futbola reikia keisti krypti, o ne toje pačioje pekloje sėdėti.
Apie ardymus garsiausiai ir dažniausiai kalba vienas didžiausių futbolų tinginių Untanėlis, juk taip gerai buvo nieko nedaryti ir futbole Alytaus tokią skylę palikti, nei vieno žaidžiančio auklėtinio, visi tiesiog prapuolę.
Tai va mielieji nesipykite dėl medalio, daug skaniau kaip jį užtarnauji sunkiu darbu ir didelia kova, tai sportas. Sportuokite ir būkite laimingi.
Dainaviskis2019-06-26
Nekvieskit tu FA Dainava grybu i organizuojamus turnyrus. Pirmiausia tai puse vaiku pas juos is SRC, kitus toliau vilioja pereiti visokiais budais, Suarde tariamoji akademija Alytaus futbola ir ardo toliau.Gaila kad tokiu savo elgesiu tersia Dainavos varda. Na bet paziurekit kas vadovas ir bus viskas aisku.
Lopui2019-06-26
Tai ar bent matei kad už 19 mečius žaidė 14-15 metų vaikai. Visi U-19 žaidėjai DFK traukt bando.
oho2019-06-25
FA Dainava - SM Tauras-Kauno Žalgiris 0 : 12
Laikykitės2019-06-23
Prie ko čia kažkokios pasakos apie kažkokius tėvus ir apie kažkokius treneravimo metodus ir t.t. Iš kur tokia kompetencija? Ir niekada nebus objektyvu kaip tėvas kalbės apie savo vaiką, nes jis jam geriausias ir čia normalu. Ne visi turi tokį mentalitetą, kad vertintų nešališkai. Nesuprantu prie ko kažkokios mokymo metodikos ir nulemta trečia vieta. O juokingiausia, kad sako kad kažkas nulemta iš anksto. Jei taip būtų buvę gal nebūtų kilę tokio nesusipratimo.
Laikykitės2019-06-23
Prie ko čia kažkokios pasakos apie kažkokius tėvus ir apie kažkokius treneravimo metodus ir t.t. Iš kur tokia kompetencija? Ir niekada nebus objektyvu kaip tėvas kalbės apie savo vaiką, nes jis jam geriausias ir čia normalu. Ne visi turi tokį mentalitetą, kad vertintų nešališkai. Nesuprantu prie ko kažkokios mokymo metodikos ir nulemta trečia vieta. O juokingiausia, kad sako kad kažkas nulemta iš anksto. Jei taip būtų buvę gal nebūtų kilę tokio nesusipratimo.
... 2019-06-23
???????????? Jūs kaip visada IDEALŪS... Tiek savo veiklą, tiek treniravimo ypatumais, kurie kartais prasilenkia su elementariausiomis futbolo taisyklėmis (kai gavus raudoną kortelę žaidėją, nepraėjus nei 5 min į stumiama atgal į aikštę, nes tai yra norma pagal jus.... Kai priešininkui atėmus kamuolį, nesugebama savo emocijų sutramdyti ir paleidžiamas žaidėjo žodynėlis ir sąmoningas traumos darymas varžovui, bet čia irgi juk norma... O ką jau kalbėti apie tėvelių palaikymą, kai suaugę žmonės viešai tyčiojasi iš teisėjų, iš priešininkų...) Jūs gal pirmiausiai savo daržo akmenėlius išsimėtykit, o tada žiūrėkit kas už tvoros dedasi.... Beja, niekas neliepia dalyvauti tuose renginiuose, kuriuose netenkina iš anksto nustatyta tvarka.
SRC2019-06-23
Kad ir kaip vaikai gerai žaisdami ir laimėdami negali nugalėti nugalėtos komandos. Iš kur tokie nuostatai traukiami,o blogiausia, kad jauni žaidėjai jau susiduria su tokiu melu ir neteisybe.
Taip nutinka turbūt su tais,kurie kitaip nemoka.
Prizininkams2019-06-23
Čia rašo tie kurie vaikus išdurdinėja. Apie nuostatus turbūt išgirdę pirmą kartą po rungtynių krykštauja nugalėją. Na taip yra su visom sovietinėm ištaigomis, jie savo metodais apgins savo interesus. O apie kalbas tai kažkas susimaišę, nes šios komunistinės įstaigos jokios ateities neturi...
Jiems2019-06-23
Kogero nereikėjo žaisti nei už U 19 nei už Dainavą ir ten ir ten tragedija.
... 2019-06-23
Skaičiuot mokat? Nuostatus skaitot? Kad tokias pievas rašot? Bet tik paprunkštaut sugebat eilinį kartą ir paverkaut, kokie jūs visuomet nuskriausti.... Apgailėtinai atrodot ne tik vietinių akims, bet ir kitų miestų atžvilgiu...
Girdinčiam bet nematančiam2019-06-23
Pirma apie turnyrą, kuris vyko stadione. Tai Alytaus SRC užsirašė sau trečia vietą, čia tai cirkas, juos apžaidė FA Dainava, bet treneris Alytaus SRC sugalvoju, kad jie bus ketvirti, čia kažkas nesveiko vaikų atžvilgiu.
O dėl U-19 elit tai reiktų vadovybei akademijos prisiimti atsakomybę. Dabar daugelis U-19 žaidėjų rungtyniauja už Dainava, o į elit lyga meta vaikučius užtai ten tokia situacija. Manau nereikėjo iš vis jiems to čempionato.
Jo2019-06-23
O kaip šiandieną sužaidė FA Dainava U 19 , girdėjau , kad buvo 0-13 ir nutraukė elitinės grupės varžybas likus 20 min. Iki varžybų pabaigos, kaip tai galima, baisu.
traffix.lt