3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2019 Birželio 21d.
0

UEFA čempionių lyga Alytuje: Lietuvos ekipa priims varžoves iš Airijos, Albanijos ir Maltos

title

Lietuvos moterų futbolo pirmenybių nugalėtoja, „Gintros-Universiteto” komanda, UEFA čempionių lygos atrankos turnyre Alytuje rugpjūčio 7-13 dienomis priims varžoves iš užsienio.

UEFA atrankoje Dzūkijos sostinėje praėjusiame sezone mūsų šalies čempionės kovojo su stipriausiais Bulgarijos, Farerų, Suomijos moterų klubais. Šią vasarą „Gintra-Universitetas“ lauks atvykstant  Veksfordo (Airija) „Youths”, Škoderio (Albanija) „Vllaznia” ir Birkirkaros (Malta) „Birkirkara” futbolininkių.

Tai paaiškėjo UEFA čempionių lygos atrankos grupių burtus ištraukus UEFA būstinėje Nione (Šveicarija). 4 rungtynes Alytuje ir vienerias Marijampolėje žaisiančios Lietuvos, Airijos, Albanijos ir Maltos komandos tarpusavyje yra rungtyniavusios ir anksčiau. Lenkijoje vykusiame atrankos turnyre 2015 m. „Gintra-Universitetas“ airėms nusileido 0:1, o po metų Airijoje laimėjo 2:1. Albanės 2014 m. buvo nugalėtos 5:0, tačiau šiemet lengvos kovos nesitikima, mat priešininkės ketina pasistiprinti legionierėmis.

Priešininkes sužinojo ir kaimyninių šalių futbolininkės. Lenkių „Gornik“ vyks į atrankos turnyrą Olandijoje, kur šeimininkės bus FC „Twente“. Latvijos čempionės RFS turnyre Rygoje priims tituluotas priešininkes iš „Apollon“ (Kipras), „Sturm“ (Austrija) ir „Sporting“ (Portugalija), Estijos nugalėtoja „Flora“ Taline lauks varžovių iš Kazachstano, Prancūzijos ir Suomijos, o Baltarusijos stipriausia ekipa „Minsk“ vyks į atranką, kuri rengiama Ukrainoje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt