11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
AlytusTransportas
2019 Birželio 19d.
2

Apie atvykstantį autobusą informuoja švieslentė

titleAMS nuotr.

Kalniškės gatvėje, netoli autobusų stoties, pradėjo veikti pirmoji švieslentė, rodanti tikslų viešojo transporto atvykimo laiką. Didžiausio keleivių srauto sulaukiančiose stotelėse įrengiami 7 švieslenčių stovai.  Ant šių stovų bus pakabintos 9 švieslentės. Jotvingių gatvėje švieslentės rodys atvykimo laiką iš abiejų pusių, nes gyventojai ateina į stotelę įvairiomis kryptimis.

Pirmosios švieslentės veiks Jotvingių gatvėje, Naujojoje g. (šalia poliklinikos ir Jazminų turgaus), Kalniškės g., Pirmajame Alytuje (šalia Piliakalnio progimnazijos) ir Likiškėlių g. (šalia „Maxima“). Visas švieslentes planuojamos sumontuoti artimiausiu metu.

Nuo balandžio vidurio gyventojai jau gali naudotis elektroniniu bilietu, kuris galioja vienkartiniams, mėnesiniams darbo dienų ir mėnesiniams kalendorinių dienų bilietams. Iki šiol alytiškiai tokios galimybės, kokį mėnesinį bilietą – darbo ar kalendorinių dienų – įsigyti, neturėjo. Turintiems mėnesinius kalendorinių dienų ar mėnesinius darbo dienų bilietus kelionių skaičius neribojamas. 

Keleivis, važiuojantis su vienkartiniu el. bilietu, gali 1 kartą per 30 min. persėsti į kitą autobusą ir antroji kelionė jam nieko nekainuoja. 5 metus galiojantį bilietą galima nemokamai įsigyti pas vairuotoją arbą autobusų stotyje iki rugsėjo 30 d.  Tačiau jį pametus, sulaužius ar tiesiog pasibaigus galiojimo terminui,  teks įsigyti už 3 Eur.

Nuo birželio 17 d. iki rugsėjo 1 d., pradėjus atostogauti moksleiviams ir daugumos įstaigų darbuotojams, įsigaliojo vasaros laikotarpio tvarkaraščiai. Darbo dienomis retėja 1, 3, 4, 6-ojo autobusų maršrutų važiavimo laikas, o dėl labai mažo keleivių srauto 12 maršruto autobusas nekursuoja. Likusių maršrutų tvarkaraščių laikas nekinta.


Komentarai

2
Komentuoti
neta2019-06-21
gerai kad yra svieslente bet rodo netikslu laika ,kalniskes stoteleje,jeigu ji jau paruosta tai turi buti tikslus laikas ir uz kiek min bus autobusas kazkas nebaigta
Vergai2019-06-21
Auksinis darbdavys kautra,gerai kad randa kas dirbtu,sekasi ant vergu.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė