6 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Alytaus rajonasLaisvalaikis ir kultūraVerslas
2019 Birželio 18d.
3

Valstybės diena Dauguose: su „Lemon joy“ ir kitais koncertais, tačiau be stipraus alkoholio

titleMuzikos grupė „Lemon joy“Fausto Augustino nuotr.

Liepos 5-ąją Dauguose koncertuos „Lemon joy“, Ruslanas Kirilkinas , Laima Žemaitytė ir kiti atlikėjai. Šią dieną, nuo 18 val., iki liepos 6-osios 2 val. nakties vyks Valstybės dienos renginys. Šventės metu bus draudžiama prekiauti stipriaisiais alkoholiniais gėrimais.

Apie tai informuoja Alytaus rajono savivaldybės administracijos ekonomikos skyriaus vedėja Jolita Gruzinskienė, o šį sprendimą drausti prekybą stipriaisiais alkoholiniais gėrimais Valstybės dienos  šventės Dauguose metu visoje miesto teritorijoje priėmė savivaldybės taryba.

„Prekiauti leidžiama tik natūralios fermentacijos alkoholiniais gėrimais, t. y. alumi, alaus mišiniais su nealkoholiniais gėrimais, kurių tūrinė etilo alkoholio koncentracija neviršija 7,5 procentų“, – sakė J. Gruzinskienė.

Prekyba bus uždrausta ir Alytaus rajono savivaldybės Pivašiūnų kaimo teritorijoje Žolinės atlaidų metu rugpjūčio 15 d., nuo 10 val. iki 18 val., o šis draudimas galios ne tik stipriam, tačiau ir visų rūšių alkoholiui.

Draudimais siekiama sumažinti nelaimingų atsitikimų bei viešosios tvarkos pažeidimų, kadangi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, išanalizavę nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų dinamiką, nustatė, kad masinių renginių bei švenčių metu padaugėja neblaivių asmenų padaromų teisės pažeidimų. Viena iš prevencinių priemonių yra alkoholinių gėrimų prekybos ribojimas arba visiškas jų uždraudimas.


Komentarai

3
Komentuoti
Angelija2019-06-28
Ačiū už sugadintą švente,kuri turėjo būti 6d.
Fvjjk2019-06-18
Na didesniu durniu niekur nėra kaip rublis būtų kontrabandinio o šito neuzdrausi o antra kokia čia meškinas svente
Ja2019-06-18
Nu atlikėjai tai nemirtingi. Daugų Mindauginės virsta Mikalavo bendruomenės švente
traffix.lt