1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Birželio 17d.
0

Alytų turėtų vėl džiuginti Europos lygos futbolas (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Rugpjūtį Alytuje vėl vyks UEFA čempionių lygos atrankos turnyras, kurio šeimininkė bus Lietuvos futbolo čempionė „Gintra-Universitetas“. Kaip ir praėjusią vasarą, UEFA Europos lygos atrankos etapo kovas Dzūkijos sostinėje turėtų žaisti ir vyrai.

UEFA Europos lygos atrankos varžybos bus žaidžiamos liepos 11 ir 18 dienomis.

Pernai Alytuje žaidusį ir Kipro vicečempioną „Apollon“ lietaus mūšyje nugalėjusį Kauno „Stumbrą“, po to, kai iš šio klubo už komandų pažeidimus LFF A ir I lygose buvo atimta, ji atiteko „Kauno Žalgiriui“.  Dar neseniai „Stumbras“ B Dzūkijos sostinėje įveikė DFK „Dainavą“, šiomis dienomis pareiškė atsisakantys privalomos dublerių komandos I lygoje, o A lygoje žaidęs pagrindinis „Stumbras“, nors ir galėjo, savininko iš užsienio sprendimu nežaidė namų rungtynių su FK „Palanga“.

UEFA patvirtino „Stumbro“ pakeitimą „Kauno Žalgiriu“ šio sezono Europos lygos atrankos turnyre. Savo varžovą žalgiriečiai, kurį burtų ceremonijoje sužinos antradienį, ketina priimti Alytuje, mat šiuo metu europinio lygio stadionų savo mieste kauniečiai neturi. Kitas artimiausias variantas galėtų būti kiti netoli Laikinosios sostinės esantys miestai, tačiau UEFA čempionų rungtynes Marijampolėje žais „Sūduva“, o Europos lygos susitikimą Vilniuje – „Riteriai“ (ex- „Trakai“), pernai Alytuje taip pat pergalingai pradėję prieš Velso „Druidus“.

„Kauno Žalgirio“ galimi priešininkai pirmoje UEFA Europos lygos kovoje Alytuje – šiuo metu Balstogės (Lenkija) „Jagiellonia“ žaidėju Arvydu Novikovu besidominti Varšuvos (Lenkija) „Legia“, buvęs Tado Labuko klubas Bergeno (Norvegija) „Brann“, alytiškiams jau pažįstamas Kipro „Apollon“, taip pat komandos iš Airijos, Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Danijos, Islandijos, Izraelio, Juodkalnijos, Kazachstano, Kipro, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Lichtenšteino, Liuksemburgo, Norvegijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos, Slovėnijos, Šiaurės Airijos, Sakartvelo (Gruzijos), Škotijos, Švedijos ir Vengrijos.

Kaip ir Kauno žalgiriečiai, UEFA Europos lygoje žasiantys „Riteriai“ su Alytaus futbolo auklėtiniu Ernestu Stočkunu, pirmame etape tikisi varžovo iš Airijos, Albanijos,  Armėnijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Estijos, Farerų, Gibraltaro, Islandijos, Juodkalnijos, Kosovo, Latvijos, Liuksemburgo, Maltos, Moldovos, Rumunijos, Sakartvelo, San Marino, Slovakijos, Slovėnijos, Suomijos, Šiaurės Airijos, Šiaurės Makedonijos, Velso arba Vengrijos.

Savo varžovo UEFA čempionų lygos atrankos pirmame etape laukianti, dviejų Alytaus futbolo auklėtinių Vytauto Andriuškevičiaus ir Pauliaus Golubicko atstovaujama „Sūduva“ tarp galimų priešininkų vardija komandas iš Bulgarijos, Kazachstano, Serbijos, Šiaurės Makedonijos arba Švedijos.

UEFA Europos lygos atrankos etapo burtų traukimo laukia ir Vilniaus „Žalgiris“, kurio pagrindinėje ekipoje jau ne kartą šiemet buvo registruotas ir alytiškis Gustas Jerusevičius. Tarp praktiškai įmanomų sostinės žalgiriečių priešininkų – Alytaus futbolo auklėtinio Deivido Matulevičiaus anksčiau atstovautas Kuopio (Suomija) „KuPS“, taip pat kiti klubai iš Suomijos, Airijos, Albanijos, Armėnijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Estijos, Farerų, Islandijos, Juodkalnijtos, Latvijos, Liuksemburgo, Maltos, Moldovos, Rumunijos, Sakartvelo, Slovakijos, Slovėnijos, Šiaurės Makedinoijos, Velso, Vengrijos.

ATNAUJINTA

Burtai lėmė, kad, kaip ir pernai „Stumbras“, šiemet „Kauno Žalgiris“ pirmame UEFA Europos lygos etape susitiks su tuo pačiu priešininku, „Apollon“ iš Kipro. Rungtynės, kurios greičiausiai vyks Alytaus stadione, vyks liepos 11 d.

Tą pačią dieną Vilniuje „Riteriai“ susitiks su Farerų „Klasvik“ arba San Marino „Tre fiori“.

Vilniaus „Žalgiris“ turnyrą pradės išvykoje su Budapešto (Vengrija) „Honved“.

Marijampolės „Sūduva“ UEFA čempionų lygos pirmame etape žais su Belgrado (Serbija) „Crvena zvezda“.

Jeigu Lietuvos komandos įveiktų pirmąjį etapą, antrojo rungtynės būtų planuojamos liepos 25 ir rugpjūčio 1 dienomis.

PAPILDYTA

Europos lyga į Alytų liepą neužsuks dėl vakarinėms rungtynėms netinkamo apšvietimo, o moterų UEFA čempionių lygos atrankos kovos, kurių susitikimai vyksta dieną, rugpjūtį mūsų stadione vyks.

rojo UEFA Europos lygos kovos numatytos liepos 25 ir rugpjūčio 1 dienomis.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406023/sekmes-atveju-riteriai-antrajame-etape-gali-sulaukti-legendines-romos
ė „Crvena Zvezda“
 „Klaksvik“ (Farerų Salos) - „Tre Fiori“ (San Marinas) poros nugalėtoja.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406019/uefa-burtai-zalgiriui-vengrai-kauno-zalgiriui-kiprieciai-riteriams-fareru-salu-arba-san-marino-atst
o „Klaksvik“ (Farerų Salos) - „Tre Fiori“ (San Marinas) poros nugalėtoja.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406019/uefa-burtai-zalgiriui-vengrai-kauno-zalgiriui-kiprieciai-riteriams-fareru-salu-arba-san-marino-atstovais
o „Klaksvik“ (Farerų Salos) - „Tre Fiori“ (San Marinas) poros nugalėtoja.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406019/uefa-burtai-zalgiriui-vengrai-kauno-zalgiriui-kiprieciai-riteriams-fareru-salu-arba-san-marino-atstovai
o „Klaksvik“ (Farerų Salos) - „Tre Fiori“ (San Marinas) poros nugalėtoja.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406019/uefa-burtai-zalgiriui-vengrai-kauno-zalgiriui-kiprieciai-riteriams-fareru-salu-arba-san-marino-atstovai

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt