12 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 14d.
112
2019 Birželio 16d.
0

Parasparnių renginio dalyvis atsidūrė ligoninėje (ATNAUJINTA)

titleAsociatyvi iliustracija

„Penktojo vandenyno“ klubas paramotorų sporto gerbėjus ir pilotus kvietė į Alytaus skraidymo akademijos (ASA) taurės varžybas.

Praėjusį savaitgalį Birštono kurorto ir Gniezno (Lenkija) aviacijos sporto asociacijos 10-mečio šventėse skraidę parasparnių pilotai į ASA varžybas Alytuje susirinko 12-ąjį kartą. Deja, renginys, neapsiėjo be indicento.

1984 metais gimęs vyras treniruočių pratimo metu, prieš šio šeštadienio vidurdienį, skrisdamas techniškai tvarkingu motorizuotu parasparniu, Alytaus aerodromo teritorijoje atliko netinkamą manevrą, nesuvaldė skraidymo priemonės ir buvo priverstas greitai leistis ant kairiojo šono.

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje vyrui buvo nustatytas stuburo slankstelio kompresinis lūžis, dėl ko jis paguldytas gydytis į traumatologijos skyrių.

Varžybų organizatorius motorizuotų parasparnių sporto klubas „Penktasis vandenynas“ buvo įkurtas prieš 15 metų ir yra laikomas vienų rimčiausių parasparnių sporto klubų Lietuvoje, deja, incidentų pakankamai ekstremaliame sporte nutinka ir tarp profesionalų.

ATNAUJINTA

Kaip mūsų naujienų portalą informavo ASA atstovas, parasparnininkas krito iš nedidelio aukščio, todėl galima trauma neatrodė rimta. Tačiau kadangi tarp dalyvių buvo profesionalus medikas, jis patarė kreiptis į kolegas. Šie Alytaus ligoninėje nukentėjusiam ir nustatė stuburo traumą.

Alytausgidas.lt žinomis, vyrą, į treniruotes ir varžybas Alytuje atvykusį iš Aukštaitijos, iš S. Kudierkos ligoninės tikimasi išleisti artimiausią antradienį.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt