19 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
Videoreportažai
2019 Birželio 14d.
1

Tiesioginės šventės transliacijos (EISENA. APDOVANOJIMAI. KONCERTAI. FOTOGALERIJA)

titleNuotraukų galerijaZenono Šilinsko nuotraukos

Prasidėjo Alytaus miestui priklausantis savaitgalis.

Nepasimesti šventiniame šurmulyje, kaip ir kiekvieną Dzūkijos sostinės gimtadienį, jums padės mūsų publikacijos ir, žinoma, tiesioginės videotransliacijos, pastaraisiais metais ypatingai išpopuliarėjusios tarp alytiškių, lietuvių užsienyje, taip pat ir kitataučių Alytaus gerbėjų visame pasaulyje.

Skaičiuojama, kad lietuvių visame pasaulyje yra 4 milijonai. Simboliška, Alytausgidas.lt TV „Youtube” kanalas jau peržiūrėtas per 4 milijonus kartų. Daugiausia esame matomi Lietuvoje, tačiau neretai apie trečdalį auditorijos pasiekiame užsienyje.

Artėjant miesto gimtadieniui, vykstant vienai aktyviausių šventės sklaidos kampanijų, užsienio lietuvių ir miesto partnerių susidomėjimas Alytumi mūsų videokanale dar labiau padidėjo. Pvz., šią savaitę Alytausgidas.lt TV žiūrovai užsienyje sudarė per 35%, atskiromis dienomis – net apie 40%: beveik 6% - Anglijoje ir visoje Jungtinėje karalystėje, apie 3% - Japonijoje, apie 2% - Norvegijoje, 1% Vokietijoje, po procentinę dalį – Lenkijoje, Olandijoje, Ispanijoje.

Mūsų portalo tiesioginės transliacijos ir kitos videomedžiagos taip pat žiūrimos Airijoje, Danijoje, Italijoje, JAV, Švedijoje ir kitose šalyse. Per pastarąsias 7 dienas portalo videokanalą žiūrėjo 8-iose šalyse, per paskutinį mėnesį – 16-oje valstybių, per 90 dienų – 27-iose, o per vienerius metus – daugiau nei 50-yje šalių.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
vilius2019-06-16
Gerai svente aukstumoje ,matomai kad gamtoje vyko patiko daugumai ,meras jaunas galvoja kaip pritraukti zmones
traffix.lt