4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusFutbolas
2019 Birželio 14d.
0

UEFA čempionių lygos kovos šią vasarą grįš į Alytų

titleAlytausgidas.lt arch. nuotr.

Šią vasarą į Alytų sugrįš UEFA čempionių lyga. Lietuvoje vyks 5 atrankos etapo rungtynės. Pagrindiniame miesto stadione priešininkes iš užsienio priims šalies čempionės „Gintros-Universiteto” futbolininkės. Jos laimėjo teisę antrus metus iš eilės rengti atrankos turnyrą ir jam organizuoti vėl pasirinko Pietų Lietuvą. Rugpjūtį Dzūkijos sostinėje bus sužaistos 4 rungtynės, o vienos dienos – Marijampolėje, mat pagal varžybų reglamentą paskutinę dieną visi mačai privalės vykti vienu laiku.

UEFA atrankos turnyrą iš viso pageidavo rengti 19 klubų, o tokia teisė buvo suteikta 10-čiai. Atrankoje dalyvaujančios komandos bus suskirstytos į grupes po keturias, o į pagrindinį UEFA čempionių lygos turnyrą pateks po vieną geriausią.

Be Lietuvos kovos vyks Belgijoje (šeimininkės - RSC „Anderlecht”), Bosnijoje ir Hercegovinoje (SFK „2000 Sarajevo”), Estijoje (FC „Flora”), Juodkalnijoje (FK „Breznica”), Latvijoje (Rygos FS), Olandijoje (FC „Twente”), Slovakijoje (ŠK „Slovan Bratislava”),  Slovėnijoje (WFC „Pomurje Beltinci”) ir Ukrainoje (WFC „Kharkiv”).

„Pateisinome UEFA lūkesčius ir gavome aukščiausius įvertinimus už praėjusių metų atrankos turnyro organizavimą Alytuje, o tai iš esmės ir lėmė, kad mums buvo patikėta šeimininkų teisė antrus metus iš eilės“, - džiaugėsi „Gintros-Universiteto“ klubo prezidentas Gintaras Radavičius. Pasak jo, UEFA čempionių lygos atrankos turnyras Dzūkijos sostinėje buvo sėkmingas ne tik rezultatų prasme, bet ir organizacine: tiek varžybų pravedimas, tiek stadionai.

Prezidento teigimu, pernai vasarą buvo įsitikinta, kad alytiškiai ir kiti Pietų Lietuvoje gyvenantys žmonės myli futbolą, gausiai palaikė šalies moterų futbolo atstoves. Ne mažesnio futbolo aistruolių aktyvumo laukiama rugpjūčio 7-13 dienomis.

„Gintros-Universiteto” komandas priešininkes sužinosime burtų traukimo ceremonijoje, kuri UEFA būstinėje Nione (Šveicarija) vyks birželio 21 dieną.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt