12 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
AlytusTransportas
2019 Birželio 13d.
3

Vasarą keičiasi viešojo transporto tvarkaraščiai

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo birželio 17 d. iki rugsėjo 1 d., pradėjus atostogauti moksleiviams ir daugumos įstaigų darbuotojams, įsigalioja vasaros laikotarpio tvarkaraščiai.

Darbo dienomis, retėja autobusų maršrutų Nr. 1, Nr. 3, Nr. 4, Nr. 6 važiavimo laikai, o dėl labai mažo keleivių srauto 12 maršruto autobusas – nekursuos.

Likusieji maršrutų tvarkaraščių laikai – nesikeičia.

Primename, kad naudojantis mėnesiniu bilietu autobusu galima važiuoti neribotą skaičių kartų. Naudojant vienkartinį el. bilietą – galima perlipti į kitą autobusą. Todėl net ir sumažinus transporto priemonių skaičių bus galimybė susiplanuoti kelionę.

Vežėjai atsiprašo už laikinus nepatogumus.

Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite ČIA.

Mobiliesiems telefonams skirta nuoroda ČIA.


Komentarai

3
Komentuoti
darbuotoja2019-06-13
keleive,jei nežinai tiesos,tai geriau nekomentuok.Ončė2019-06-13
Dar nesutvarkė normaliai grafikų , o jau keičia -sezoniškumas?Jei nevažiuoja tinkamu laiku , tai nepadės ir sezoniškumas.Tik logiškumas gali padėti.O vairuotojai tikrai labai keičiasi.
Keleive2019-06-13
kodel ten keiciasi vairuotojai,nepadirba,kazin ar ten viskas gerai?Girdejau darbo birza visus vercia laikytis autobuso kategorijas,is birzos PRIVALO atidirbti 6 menesius.Panasu,kad negru iesko.O kazin kodel ir kaip leidziama dirbti vairuotujui per para 12-16 valandu?Ten normali valdzia?Uz 500-600 euru gali dirbti asilai.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė