15 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
Transportas
2019 Birželio 12d.
2

Geltonais kvadratais pažymėtoje sankryžoje būkite atidūs, gresia baudos

titleDariaus ir Girėno g. (AMS nuotr.)

Šią savaitę judri Vilniaus, S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryža sužymėta geltonais kvadratais.  Tokį sprendimą, gavusi gyventojų ir vairuotojų prašymus, priėmė saugaus eismo komisija. Piko valandomis sankryžoje – daug pažeidimų, fiksuojamų vaizdo kameromis, tad tokiu sprendimu tikimasi užkirsti kelią avarijoms.  Jų tikimybė padidėja, kai, degant žalios spalvos šviesoforo signalui, vairuotojai įvažiuoja į sankryžą, tačiau susidarius automobilių kamščiui, lieka joje stovėti ir užsidegus raudonai spalvai.

Galiojančios kelių eismo taisyklės numato geltonomis linijomis pažymėti draudžiamą įvažiuoti plotą sankirtoje, jeigu joje ar už jos yra kliūtis, kuri priverstų vairuotoją sustoti ir trukdyti kitų transporto priemonių eismui. Papildomai stebint sankryžą, tokių atvejų saugaus eismo komisija kartu su policija užfiksavo tiek daug, kad dėl sprendimo sankryžą nudažyti geltonais kvadratais abejonių neliko.

 Savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius primena, jog Vilniaus, S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryža stebima vaizdo kameromis. Visų vairuotojų prašoma atkreipti dėmesį į kelių eismo taisykles, nes, nustačius pažeidimus, automobilių duomenys perduodami policijai. Už taisyklių pažeidimą numatomos nuo 30 iki 90 eurų baudos.


Komentarai

2
Komentuoti
arunas2019-06-14
Tai ar jūs, savivaldybės činovnikai, ne aliuolėliai. Prisistatėte visą miestą kažkokių nesuvokiamų žiedų ir dabar sukdami uodegą vėl bilia ką šnekat. Pasirūpinkite savo kompetencija "specelistai"....
Nuomonė2019-06-13
Mano nuomone - kol auto chuliganai ir auto chamai nesilaikys Kelių eismo taisyklių ir ignoruos elementarią eismo kultūrą tol tokia padėtis ir bus - nepadės jokie "geltoni voratinkliai". Štai tokius ir reikia fiksuoti ir bausti.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė