2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2019 Birželio 12d.
5

DFK „Dainava“ nutraukė nesėkmių ruožą ir iškovojo pirmąją pergalę Alytuje

titlePagrindinis dainaviškių strategas, treneris iš Norvegijos K. D. RonningstadDomanto Aleksyno nuotr.

Į Alytų grįžta LFF I lygos futbolas. Kelio į pirmąją pergalę namuose ant miesto stadiono vejos ieškos sezoną išvykose užtikrintai pradėjusi, tačiau savo aikštėje 3 pralaimėjimus iš eilės patyrusi Alytaus DFK „Dainava“.

Pastaruosius nesėkmingus mačus be kapitono Lino Savasto, į Alytų iš Farerų grįžusio ukrainiečio Kyryl Silič žaidusių dainaviškių nesėkmes treneris iš Norvegijos Kim Daniel Ronningstad nurašė jaunystei. Taip, reprezentacinės ekipos gretose daug vietinio, gal ir žaloko jaunimo, savęs vis dar ieško vartininkai, tačiau pirmenybių starte, vien svečiose aikštelėse, jie sugebėjo pasiekti 4 pergales, o pastaruoju metu I lygoje patyrė 4 pralaimėjimus vieną po kito. Namuose neįmuštas nė vienas įvartis, o dainaviškių puolimas tuščias daugiau nei mėnesį, nuo gegužės 8-osios, kai paskutinį kartą pergalė švęsta išvykoje, 3:1 nugalėjus FA „Šiaulius“. Visą šį laiką nebylus ir per pirmus 6 turus 6 įvarčius įmušęs DFK „Dainava“ kolumbietis Jose Luis Balanta Caracas ir per 5 turus 4-iais taikliais smūgiais pasižymėjęs K. Silič.

Po nesėkmių virtinės I lygoje dainaviškiai iš lyderių greitai virto vidutiniokais ir šiuo metu su „Pakruoju“ ir „Kupiškiu“ dalijasi 9-11 vietas tarp 16-os komandų.

DFK „Dainava“ nutraukti nesėkmių ruožą mėgins su 4-oje pozicijoje esančia „Jonava“, kurią, kaip ir pačią Alytaus komandą anksčiau treniravo alytiškis Donatas Vencevičius, o šiuo metu veda FK „Dainavą“ kaip žaidėjas anksčiau dominęs Eisvinas Utyra.

Ar DFK „Dainava“ nutrauks nesėkmių ruožą ir pagaliau nepralaimės namuose?

„... Alytiškių žaidimas pastaruoju metu nemaloniai stebina. Atrodytų, pirmenybes pradėjo viena komanda, o po to ją kažkas tarsi pakeitė. Aišku, prie to prisidėjo ir patyrusių žaidėjų traumos, gal ir kitos priežastys, apie kurias mes nežinome. Bet taisyti situacija alytiškiams teks patiems – niekas to už juos nepadarys. ... Nebus lengva – į svečius atvažiuoja kol kas mažiausiai lygoje įvarčių praleidusi komanda“, - įžvalga prieš Alytaus ir Jonavos komandų dvikovą pasidalino futbolo komentatorius Naglis Miknevičius, spėjęs, kad dzūkų „klube tikriausiai yra vidinių problemų“, pastebėjęs  „neišspręstą vartininko problemą“, tačiau besiviliantis, jog „ „Dainava“ nėra komanda, kuri savame stadione pralaimėtų vienas rungtynes po kitų“.

ATNAUJINTA

Pirmojo kėlinio pradžioje įvarčiais pasižymėjo J. L. Balanta Caracas (1:0), vos prasidėjus antrai susitikimo pusei rezultatą išlygino Jonavos legionierius iš Rusijos Filip Vozdroganov (1:1), po 5 min. dainaviškius į priekį išvedė J. L. Balanta Caracas (2:1), po to įmušė K. Silič (3:1), o paskutinę minutę užtikrintą pergalę įtvirtino dar vienas Alytaus kolumbietis Vicente mena Cuesta (4:1).

Tai buvo 5-oji K. D. Ronningstad auklėtinių pergalė, su tiek pat pralaimėjimų, vienomis lygiosiomis ir 16 taškų jie pakilo į 6-ąją vietą, Jonava su 5 pergalėmis, 3 pralaimėjimais bei lygiosiomis ir 18 taškų liko ketvirta. 


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
Žaidėjas2019-06-18
Ačiu už palaikymą, mes už Dainavą galvą paguldysim, į rungtynes mes einam kaip į karą, viską atiduosim, gali ir nepasisekti, bet mes kovosim. PIRMYN UŽ DAINAVĄ!!!
Šunims 2019-06-14
Na šunys ko nelojat??? Ar jau neturit ką pasakyt? Dainava pirmyn. Mes už DFK Dainavą. O šunims pesimistams pavyduolems, pigių kaulų atvežė į norfa. Prašom nusipirkt graužt, ir nelot apiė mūsų mylimą DFK Dainavą. Sėkmės žaidėjams ;-))))
Čia tam kur kas2019-06-13
Tu supranti ką skaitai. Filip Vozdroganov tai Jonavos žaidėjas. Palyginus DFK dar mažai legionierių turi. Gal galima būtų ir savų daugiau turėti savo tarpe, bet čia jau reikia iš jaunimėlio daugiau pastangų ir noro.
čia kas? Alytaus futbolas?2019-06-13
J. L. Balanta Caracas, Filip Vozdroganov, K. Silič, Vicente mena Cuesta, K. D. Ronningstad
Vova2019-06-12
Kaip galima toki treneri pavadint strategu, pralaimejimus nurase jaunystei ( savo ar zaideju)?
traffix.lt