16 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
Videoreportažai112
2019 Birželio 12d.
0

Alytaus rajone rastas nužudytas vyras, įtariamasis – suimtas (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaEigelonysAsociatyvi nuotr.

Alytaus rajone esančiame Eigelonių kaime, name, antradienio vakarą, apie 21 val. 44 min., rastas mirusio vyro (g. 1974 m.) kūnas su kirstinėmis ir pjautinėmis žaizdomis.

1944 m. gimęs įtariamasis neblaivus asmuo (2.66 prom. alkoholio) suimtas ir uždarytas į areštinę.

Tą pačią dieną Lazdijų rajono Šventežerio miestelyje, viešoje vietoje, buvo rastas vyro, gimusio 1958 m., kūnas. Įvykis tiriamas.

ATNAUJINTA

Antradienį apite 22 valandą Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Eigelonių kaime (Pivašiūnų sen.) galimai nužudytas 44 metų vyras. Septyniasdešimt  penkerių pranešėjas aiškino, kad tai padarė jis.

Atvykę pareigūnai ir medikai konstatavo 1974 metais gimusio vietos gyventojo mirtį. Ant kūno pastebėtos kirstinės ir durtinės žaizdos. Nusikaltimu įtariamas sodybos savininkas (g. 1944 m.), jam nustatyas 2,66 promilės girtumas.

Girtaujama buvo 75 metų senolio sodyboje.

Pirminais duomenimis, išgertuvių metu kaimynai susipyko ir senolis sudavė trisdešimčia metų jaunesniam vyrui.

Abu sugėrovai vienas kitą ir anksčiau pažinojo. Vietiniai kalba, kad tarp šių asmenų jau buvo kilę nesutarimų. Dėl ko šįsyk susikivirčijo vyrai, aiškinasi policijos pareigūnai.

Trečiadienio popietę tyrėjai dar negalėjo pasakyti, dėl ko susipyko kaimynai, įtariamajam dar neskirta kardomoji priemonė.

Alytaus rajono Pivašiūnų seniūnijos socialinė darbuotoja Laima Navickienė nieko blogo apie vyrus pasakyti negalėjo. Pasak jos, tai buvo įprasti kaimo gyventojai, abu - be antrų pusių, socialinėmis pašalpomis paskutiniu metu nesinaudojo.

Kaimynai kalbėjo, kad įtariamsis planavo parduoti sodybą, tvarkėsi dokumentus

Jeigu bus įrodyta septyniasdešimt penkerių senolio kaltė, jam grės iki 15 metų nelaisvė.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt