19 c Alytus
Sekmadienis, Birželio 16d.
Alytaus rajonas
2019 Birželio 12d.
2

Lankytojams atvira buvusi Daugų irklavimo bazė uždaryta remontui

title

Alytaus rajono Daugų irklavimo bazės sporto kompleksas buvo prieinamas visiems ir atviras. Tačiau  šios savaitės pradžioje bazė uždaryta remontui.     

Pasak Daugų seniūnės Irmos Kašėtienės, irklavimo bazės teritorijoje kai kurie poilsiautojai elgiasi neatsakingai ir nesaugoja bazės inventoriaus. 

„Vietoj to, kad atsidarytų atrakintus vartelius, nukėlė dalį tvoros, suoliukus išlaužė, šiukšlina, atlupo dalį krepšinio aikštelės dangos. Irklavimo bazė niokojama,“ – apie poilsiautojų elgesį kalbėjo seniūnė.    

„Nesitikėjome, kad šitaip negražiai, drįsčiau sakyti chuliganiškai, galima elgtis. Mes pasitikėjome poilsiautojais, bet esame nusivylę jų elgesiu“, – kalbėjo Daugų irklavimo bazę administruojanti Alytaus r. meno ir sporto mokyklos laikinai direktorės  pareigas einanti Laima Zalanskienė. Pasak jos, po remonto bus sprendžiama dėl bazės atvirumo.

Be irklavimo bazės daugiškiai ir svečiai poilsiauti gali 2 maudyklose prie Didžiulio ežero.

Alytaus rajono savivaldybės informacija 


Komentarai

2
vaikelis 2019-06-12
taigi yra veikiancios kameros ir matysite kas suniokojo,o jeigu atjungete tai patys ir suniokojote ,kad butu pretekstas uzrakinti teritorija .neissivaizduoju kam reikalinga ta tvora, nuo ko ji saugo ,gal nuo sernu
O kokios tikrosios priežastys?2019-06-12
Pagal tokią logiką reikėtų uždaryti visus Daugus, nes pagal ES nekokybiškai įrengta infrastruktūra lūžta visur Dauguose. Lauksime tikrųjų priežasčių, kodėl taip norima uždaryti irklavimo bazę. Manau, kad netrukus turėtų paaiškėti :) Beje, gal seniūnė pirmą kartą atėjo į bazės teritoriją ir pamatė jau prieš du metus susidėvėjusią dangą? Ir kažkaip pasigendu specialisto komentaro, nes, mano nuomone, nei seniūnė, nei direktorė neturi kompetencijos atskirti niokojimą nuo nusidėvėjimo.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytaus miesto šventės VAINIKAS SOSCINEI (PROGRAMA)