2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonas
2019 Birželio 12d.
3

Lankytojams atvira buvusi Daugų irklavimo bazė uždaryta remontui

title

Alytaus rajono Daugų irklavimo bazės sporto kompleksas buvo prieinamas visiems ir atviras. Tačiau  šios savaitės pradžioje bazė uždaryta remontui.     

Pasak Daugų seniūnės Irmos Kašėtienės, irklavimo bazės teritorijoje kai kurie poilsiautojai elgiasi neatsakingai ir nesaugoja bazės inventoriaus. 

„Vietoj to, kad atsidarytų atrakintus vartelius, nukėlė dalį tvoros, suoliukus išlaužė, šiukšlina, atlupo dalį krepšinio aikštelės dangos. Irklavimo bazė niokojama,“ – apie poilsiautojų elgesį kalbėjo seniūnė.    

„Nesitikėjome, kad šitaip negražiai, drįsčiau sakyti chuliganiškai, galima elgtis. Mes pasitikėjome poilsiautojais, bet esame nusivylę jų elgesiu“, – kalbėjo Daugų irklavimo bazę administruojanti Alytaus r. meno ir sporto mokyklos laikinai direktorės  pareigas einanti Laima Zalanskienė. Pasak jos, po remonto bus sprendžiama dėl bazės atvirumo.

Be irklavimo bazės daugiškiai ir svečiai poilsiauti gali 2 maudyklose prie Didžiulio ežero.

Alytaus rajono savivaldybės informacija 


Komentarai

3
Komentuoti
Darius2019-07-22
Gėda.Gyvename netoli, tai net juokingos priežastys nurodomos., atseit laužoma.Prieš porą metų apšvietimas įjungtas buvo ir dieną naktį, visos apie 25 lempos,nes reikėjo bazę padaryti nuostolinga. Dabar vieną savaitgalį dainuoja , suvažiavę iš visos Lietuvos, o ant vartų skelbiama, kad remontas. Kam reikalingas tas melas, atėjo bazę laikas parduoti, nes jau praėjo daugiau nei 5 metai, jau galima,tai reikia įkišti pinigų, kad galima būtų saviems pigiai parduoti, o atlikta darbų bus daug. Užrakinta teritorija, niekas nebevyksta miestelio žmonėms, rinkimai praėjo, meras išrinktas, mes jau nebereikalingi, galima ir užrakinti, kam čia tiems kaimiečiams ten vaikščioti?Tegul per sietus pasižiūri.Stovi tiek supynių, teniso stalų, negalima jų naudoti, tai kam reikėjo tą bazę rekonstruoti, vadinti sporto kompleksu,,pasiekiamas tik saviškių šventėm.Po patikrinimo buvo atidaryti vartai, leido ateiti visiems, nuslūgo patikrinimų banga, dabar žiūrėkit pro tinklo skyles ir svajokit, kad buvai kelis kartus įėjęs. Negerbia seniūnė miestelio žmonių, arba labai jau paklusni , bijo, kad meras neišmestų , reikia parduoti bazę, gi ji nuostolinga. Nupirks koks verslininkas, pasidarys sau bizniui, net neįsivaizduoju kitokio irklavimo bazės galo. Sako sulūžę suoliukai, gi kameros yra tegul atsuka, draudimas suras kas padarė žalą, išsireikalaus, gi europiniai projektai privalo būti draudžiami.O iš tikro, gal ir sulūžo , labai jau prasta medžio kokybė, net sienos jau nuplikę, kas jas laužo, pasižiūrėkit kaip pats pastatas atrodo, tik 6 metai, o apšepęs, lyg būtų iš sovietmečio palikimas, taip nesupūva per 6 metus. Laukia nesulaukia bazės pirkėjų, aš net girdėjau kas į jį pretenduoja, pažiūrėsim jei sutaps kalbos, galima iš karto prokuratūrai patikrinimą prašyti padaryti
vaikelis 2019-06-12
taigi yra veikiancios kameros ir matysite kas suniokojo,o jeigu atjungete tai patys ir suniokojote ,kad butu pretekstas uzrakinti teritorija .neissivaizduoju kam reikalinga ta tvora, nuo ko ji saugo ,gal nuo sernu
O kokios tikrosios priežastys?2019-06-12
Pagal tokią logiką reikėtų uždaryti visus Daugus, nes pagal ES nekokybiškai įrengta infrastruktūra lūžta visur Dauguose. Lauksime tikrųjų priežasčių, kodėl taip norima uždaryti irklavimo bazę. Manau, kad netrukus turėtų paaiškėti :) Beje, gal seniūnė pirmą kartą atėjo į bazės teritoriją ir pamatė jau prieš du metus susidėvėjusią dangą? Ir kažkaip pasigendu specialisto komentaro, nes, mano nuomone, nei seniūnė, nei direktorė neturi kompetencijos atskirti niokojimą nuo nusidėvėjimo.
traffix.lt