-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.

Komentarai

7
Komentuoti
Deividas 2019-06-27
Ka jau sėdėt negalima? Ar čia jau natūra vergovė? Kad įkaliai į šaligatvį ir turi stovėt.
Nuomonė2019-06-17
Mano nuomone - pirmiausiai reikėtų pasišaipyti iš tų, kurie šitą dėmesio vertą "akciją" sugalvojo. Ar ji reikalinga ištisus mokslo metus? Ar ji reikalinga, tarkim, tik rugsėjį, spalį? Ar ji reikalinga iš viso? Pastato žmogų su lazda prie pėsčiųjų perėjos...
alytiškė2019-06-12
Nesimato , kad eitų vaikai, iš vis šiomis dienomis neaišku ar kur nors eina per tas gatves, nejaugi žmogus turi kaip kareivis visą dieną stovėti , pats pabandyk pastovėk tokiame karštyje nors kelias valandas tuomet rašinėk ir dėk video.
Neturite ką gero parodyti ir parašyti , tuomet nieko nerašykite, nes Alytaus gide nieko įdomaus niekada nėra
Napoleonas2019-06-11
Visų pirmiausia gal žmogui bloga pasidarė, o gal žmogui dėl ligos sunku kaip kareiviui prie tos sankryžos išmetamomis automobilių dujomis kvėpuoti? Na bet nieko nepadarysi, kaip ir visoje Lietuvoje, Alytus ne išimtis. Durnelių 150 metų į priekį užteks.
h2019-06-11
kam tie reguliuotojai isvis reikalingi,gal geriau darba dirbtu.cia grigo ismislas
Negi neaišku2019-06-11
kad tas filmuotojas būtinai norėjo kažką „apšikti“ Pasipainiojo žmogus kuris pereiti vaikams per perėję turi padėti. Kad jis sėdi ar tupi kai vaikų aplink nesimato kam rūpėti turi? Aišku kad tik dvasiškai neįgaliems. Ko paskutiniu metu drastiškai daugėja.
Ot2019-06-11
Nu ir, ka nori tuo pasakyti. Nuejai, paklausei, kodel sedi, galkad bloga rie tokio karscio ar sunegalavo. Ble juokdarys esi zurnaliuga
traffix.lt