19 c Alytus
Antradienis, Gegužės 26d.
SportasFutbolas
2019 Birželio 10d.
1

Tarptautinį būsimųjų pirmokų turnyrą laimėjo Alytaus FA „Dainava“

titleNuotraukų galerijaAlytaus futbolo festivalio tarptautinį turnyrą laimėjo šeimininkė futbolo akademija „Dainava“ (treneris P. Baliukonis)Domanto Aleksyno nuotraukos

Dzūkijos sostinėje surengtą Alytaus futbolo festivalio tarptautinį turnyrą, skirtą būsimiems pirmokams (U-7), laimėjo šeimininkė futbolo akademija „Dainava“.

Povilo Baliukonio auklėtiniai įveikė visus priešininkus iš Lietuvos, o taip pat užsienio varžovus: 5:1 –Jėkabpilio (Latvija) BJFK „Jekabpilį/JSS“, 5:3 – Marupės (Latvija) „Marupes SC“ ir 3:0 – Lochovo (Lenkija) DA „Ruch“.

7 pergales pasiekę ir 21 tašką surinkę nugalėtojai pelnė 35, praleido 4 įvarčius. 2-ąją vietą su 16 taškų užėmė  lenkų DA „Ruch“, 3-iąją su 15 tašk. – latvių BJFK „Jekabpilis/JSS“.

Tarptautinio Alytaus futbolo festivalio turnyrus šiemet surengė „Futbolo aljansas“, į Dainavos progimnazijos stadioną sukvietęs komandas iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos. Festivalis mieste rengiamas jau 6-us metus iš eilės, be minėtų šalių atstovų jame yra dalyvavę jaunieji futbolininkai iš Baltarusijos, Estijos ir Prancūzijos.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Žiūrovai2019-06-10
Šaunuolis treneris Povilas , tokio entuziazmo galima tik pavydėti.Sėkmės
traffix.lt