22 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
Alytus
2019 Birželio 7d.
0

Rūpintis saugumu vandenyje pirma privalome patys

title

Nors oficialiuose miesto paplūdimiuose - prie mažosios ir didžiosios Dailidės darbą  jau pradėjo gelbėtojai, mieste prie Nemuno pilna vietų, kuriose esant karštam orui maudosi gyventojai.

Nesena tragedija Putinuose esančiame gyventojų pamėgtame tvenkinyje – įspėjimas būti atsargiems ir nerizikuoti besimaudant. Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris bei miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė susitikime su Putinų bendruomene, seniūnaičiais Tadu Čiaku ir Irina Juškauskiene aptarė galimus veiksmus.       

„Mūsų bendruomenė sukrėsta įvykusios nelaimės“, -  teigė T. Čiakas. „Nors puikiai suprantame, kad jokie ženklai ar budėtojai neapsaugos nuo atsitiktinumo, svarstome apie pavojingesnes vietas žyminčių plūdurų įrengimą, o savivaldybė prižadėjo pastatyti informacinę lentą bei apsvarstyti kitus bendruomenės pasiūlymus“.   

Alytaus miesto savivaldybė  primena, kad rūpintis savo saugumu visų pirma privalome patys. Prašome pramogauti vandenyje atsakingai, suaugusiųjų - nepalikti vaikų be priežiūros.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose