1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
112EismasTransportas
2019 Birželio 7d.
0

Po pasišalinimo iš avarijos sulaikytas vairuotojas įpūtė beveik 4 promiles

title

Alytaus rajone, Jurgiškių kaime, kelio Alytus-Seirijai-Lazdijai 6-ame kilometre, neblaivus vyras (g. 1973 m.) birželio 6 d. apie 15 val. 30 min., vairuodamas „Citroen Xsara“ automobilį, jo nesuvaldė ir sukėlė techninį eismo įvykį, o po to pasišalino.

Vėliau įtariamasis buvo sulaikytas ir įpūtė tiek, kad maža nepasirodė, jo kraujyje buvo nustatyta 3.79 promilių alkoholio. Po to vyras buvo  uždarytas į areštinę.

Medikų teigimu, nuo 5,0 promilių alkoholio kraujyje žmogus gali mirti, esant 4,5 prom. sulėtėja, o vėliau visiškai sutrinka kvėpavimas, nuo 4 prom. dažniausiai prarandama sąmonė, o esant 2 ir daugiau promilių alkoholio žmogaus kraujyje smarkiai paveikia judėjimo ir emocijų valdymo centrus – kalba tampa nerišli, žmogus svirduliuoja, netenka pusiausvyros, prasideda haliucinacijos.

Girtas prie vairo sulaikytas ir Alytuje. Vingio g. patikrinimui sustabdžius automobilį „Toyota RAV-4“, jį birželio 6 d. apie 4 val. 55 min. vairavęs neblaivus (2.98 prom. alkoholio) vyras (g. 1971 m.) sulaikytas ir uždarytas į areštinę.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt