2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaSportasKrepšinisLaisvalaikis ir kultūraJaunimasŠvietimas
2019 Birželio 6d.
0

Stovykla „Vasara be telefonų“: 7 dienos su sportu stovyklų sostinėje Dauguose (REGISTRACIJA)

title

Dar gali suspėti į 4-ąją tarptautinę sporto stovyklą Dauguose.

Miestelyje prie ežero, su krepšinio aikštelėmis, stadionu ir geromis gyvenimo, maitinimo sąlygomis 7 dienas už pakankamai simbolinę kainą „SB camp“ pristato stovyklą „Vasara be telefonų“. 

Nuo birželio 23 dienos vyks užsiėmimai su treneriu, knygų apie sportą autoriumi, sporto lektoriumi Alexandru Radu, Daugų stovykloje taip pat dirbs profesionalūs ir didelę patirtį turintys treneriai, atvyks įdomūs svečiai.

„SB camp“ vasaros be telefonų dalyviai turės galimybę lavinti ne tik savo gimtąją, tačiau ir užsienio kalbą, mat pagrindinė dalis stovyklos užsiėmimų vyks angliškai.

„Maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė), firminės stovyklos kepuraitės ir marškinėliai, visa tai ir dar daugiau – už 179 eurus. Ši kaina –  viena mažiausių panašiose stovyklose, ji įmanoma, nes prie stovyklos gyvavimo prisideda rėmėjai, po tarp jų - ir Alytaus įmonė „Dzūkijos mediena“.

„Saugi, puiki stovykla, be galo džiaugiuosi trenerių ir vadovų dėmesiu vaikui ir tėvams", „Tai buvo pirmoji sūnaus stovykla ir praėjo puikiai. Šaunūs vadovai ir treneriai. Vaikas grįžo laimingas", „Nuostabus bendravimas su vaikais. Įdomūs užsiėmimai", - tokiais, tik geriausiais prisiminimais iš praėjusių metų dalijasi savaitės be telefonų stovyklautojų artimieji.

Stovyklos dalyvių amžius – nuo 9 iki 13 metų, dalyvių registracija ČIA arba tel. 8 604 91229.

„Nuoširdžiai rekomenduoju. Esu matęs visokių stovyklų, bet šios treneriai ir vadovai visą dūšią atiduoda“, - „SB camp“ organizuojamą stovyklą rekomenduoja vienas rėmėjų, kartu kviečiantis atrasti ir vasaros sporto stovyklų sostinę Daugus.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt