23 c Alytus
Sekmadienis, Birželio 7d.
SportasKrepšinis
2019 Birželio 4d.
0

LKL apdovanojimuose skambėjo ir Alytaus krepšinio atstovų pavardės

titleNuotraukų galerijaVieną geriausių sezonų karjeroje sužaidęs Alytaus krepšinio auklėtinis Ž. Janavičius su žmona Laura

Uždarytas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas. Jo apdovanojimuose skambėjo ir Alytaus krepšininkų, trenerių vardai.

Po traumos į Prienų „Skycop“ pakviestas Žygimantas Janavičius įrodė, kad gali būti ne  tik komandos efektingiausias ir rezultatyviausias (vidurkis – 13,7 tašk., 4 rezultatas LKL) žaidėjas, tačiau ir vienas geriausių LKL sezono krepšininkų, kuris buvo įvertintas ir kvietimu į simbolinį viso lygos sezono starto penketuką. Į jį taip pat buvo išrinkti 3 Kauno žalgiriečiai (Brandon Davies, Marius Grigonis ir naudingiausias LKL žaidėjas Edgaras Ulanovas) bei Arnas Butkevičius iš Vilniaus „Ryto“.

Šį pavasarį savo 60-metį atšventęs ir į Alytaus miesto tarybą išrinktas „Dzūkijos“ treneris asistentas, buvęs krepšininkas, olimpinis čempionas Valdemaras Chomičius už gyvenimo nuopelnus buvo buvo apdovanotas LKL ir rėmėjų prizu „Už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime“.
Dar vienas Alytaus komandos narys, Kauno „Žalgirio“ paskolintasis Matas Jogėla pateko tarp 3 geriausiai įvertintų jaunųjų LKL žaidėjų. „Dzūkų“ gretose jis sužaidė 27 rungtynes (vidutiniškai po beveik 19 min.), per kurias rinko po 7,3 taško ir atkovojo po 3,6 kamuolio.

Pasitikėjimo gavo, didesniu laiku ne ant atsarginių suolelio, o aikštėje šiemet galėjo džiaugtis ir Alytaus, Dzūkijos krepšinio auklėtiniai: vidutiniškai po 1 min. 24 sek per 10 rungtynių – Tomas Pačėsas jaun. (vidutiniškai – po 0,6 taško), 2 min. 11 sek per 7 kovas sužaidė Martynas Pocevičius (0,3 tašk.) ir po beveik 19 min. per 38 mačus – Mindaugas Sušinskas (po 5,7 tašk. ir 2,3 atk. kam.). Alytuje šiame sezone brendo ir jaunasi bosnis, centro puolėju siekiantis būti 212 cm ūgio Ibrahim Mulaomerovič, kuriam laiko pasirodyti LKL vidutiniškai teko po 2 min. 14 sek per  rungtynes (po 1 tašk.).

Šiemet prie „Dzūkijos“ prisijungęs turkas, NBA žaidėjo Enes Kanter  brolis Kerem per 19 už Alytų sužaistų mačų LKL sezono statistikos lyderiu tapo ne tik pagal rezultatyvumą (vid. 16,8 tašk.), tačiau ir  naudingumą (), antrą vietą užėmė pagal atkovotus kamuolius.
„Dzūkijos“ legionierius iš JAV, „Golden State Warriors“ trenerio asistento Mike Brown sūnus Elijah rezultatyviausių LKL žaidėjų saraše liko trečias (vid. 13,8 taško).

26-asis LKL sezonas „Dzūkijai“ įsimins 26 pralaimėjimais per 38 rungtynes ir 12 pergalių, kurių 8 buvo pasiektos Alytaus arenoje, o 4 – svečiuose.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis