4 c Alytus
Sekmadienis, Kovo 29d.
Rėmėjų turinys
2019 Birželio 4d.
0

Internetinių parduotuvių kūrimas Lietuvoje: kokie sprendimai populiariausi?

title

Nesunku pastebėti, kad internetinių parduotuvių kūrimas mūsų šalyje tampa vis populiaresnis. O ar galėtų būti kitaip, juk internetinės parduotuvės yra labai naudingos abiems pusėms. Štai, lentelėje pateikiama tik nedidelė dalis argumentų, kuo internetinės parduotuvės naudingos  savininkams bei pirkėjams.

 

Nauda savininkui

Nauda pirkėjui

Reikia mažesnių patalpų

Galima apsipirkti sau patogiu metu

Reikia mažesnio skaičiaus darbuotojų (daugeliu atvejų pakanka ir 1 asmens)

Galima vienu metu lankytis keliose parduotuvėse, lyginti prekių asortimentą bei kainas

Pigesnis parduotuvės išlaikymas

Nereikia vykti į parduotuvę – gaišti laiko kelyje bei eilėje

Didesnis srautas pirkėjų

Patogu apgalvoti, ar iš tiesų verta įsigyti konkrečią prekę, tad sumažėja nereikalingų daiktų įsigijimo tikimybė

 

Kaip matyti, internetinės parduotuvės turi ypač daug puikių privalumų, tad, nieko keista, kodėl šiuo metu jų skaičius mūsų šalyje yra pakankamai solidus, o kiekvieną mėnesį į rinką įsilieja ir nauji žaidėjai. Na, o, kai pasiūla iš tiesų nemaža, nesunku išskirti, kokie internetinių parduotuvių sprendimai yra populiariausi. Tad, kokius galime sutikti dažniausiai lankydamiesi lietuviškose internetinėse parduotuvėse?

• Prekių paieška

Dažna internetinė parduotuvė siūlo bent kelių šimtų prekių pasirinkimą. Taigi, siekiant surasti reikiamą, tektų sugaišti ne tiek jau ir mažai laiko. Vis dėlto, galima pasidžiaugti, kad internetinių parduotuvių kūrėjai puikiai žino, kaip išspręsti šią problemą – prekių paieška geriausias sprendimo būdas, leidžiantis vos per kelias minutes surasti tai, ko ieškoma.

Kliento paskyra

Ypač didelė dalis internetinių parduotuvių sudaro galimybę savo klientams sukurti paskyrą, užtikrinančią greitesnį pirkimą ir paprastesnį informacijos redagavimą.

Prekių filtras

Dar vienas sprendimas, kuris taip pat skirtas tam, jog į internetinę parduotuvę užsukę žmonės dominančią prekę galėtų rasti greičiau ir lengviau, yra prekių filtras. Ši funkcija leidžia atsirinkti prekes pagal jus dominančias charakteristikas (dydį, spalvą, stilių, gamintoją ir t.t.).

Prekių palyginimas

Situacijos, kai nepavyksta apsispręsti, kurią 1 prekę iš 2 ar 3 patikusių įsigyti, yra pakankamai dažnos. Būtent tokiais atvejais ypač pravartu jas palyginti. Tačiau, jei prekės yra skirtinguose internetinės svetainės puslapiuose, tai bus nepatogu atlikti palyginimą. Gera žinia ta, kad ir šiuo atveju yra siūlomas puikus sprendimas. Tai – prekių palyginimo funkcija, kuri leidžia ypač patogiai viename lange palyginti jus sudominusias prekes.

Prekių rūšiavimas

Prekių rūšiavimas – dar vienas naudingas sprendimas, kuris yra įdiegtas kone visose lietuviškose internetinėse parduotuvėse. Jis leidžia internetinės parduotuvės lankytojams rūšiuoti prekes pagal prekės kodą, pavadinimą, kainą ir kt.

Iššokantis langas su nuolaidų kodais ar pasiūlymu užsiregistruoti naujienlaiškiui

Didelė dalis veikiančių internetinių parduotuvių yra įdiegusios ir šiuos sprendimus. Belieka tik pridurti, kad pastarieji aktualūs daugeliui – nuolaidų kodai garantuoja, kad už prekes bus galima mokėti mažiau, o registracija naujienlaiškiui gauti užtikrina, kad nuo šiol pirmieji sužinosite apie svarbiausius  internetinės parduotuvės įvykius.

Mylimiausių sąrašas

Dar vienas ypač dažnai taikomas sprendimas – mylimiausiųjų sąrašas. Ne paslaptis, kad didelė dalis pirkėjų (o ypač dailiosios lyties atstovės) dažnai labai ilgai negali nuspręsti, kokią prekę pasirinkti. Tačiau, ką daryti, kad iš pirmo žvilgsnio patikusi prekė, neliktų pamiršta? Šiuo atveju taip pat yra siūlomas puikus sprendimas, kuris įdiegtas daugelyje lietuviškų internetinių parduotuvių. Tai – mylimiausiųjų sąrašas. Į jį talpinamos visos vartotojams patinkančios prekės. Sąrašą bet kada galima peržiūrėti ir nuspręsti, ką daryti; pašalinti jame esančias prekes ar įdėti į pirkinių krepšelį.

• Įvairių kalbų palaikymas

Nors ir nesame didelė šalis, turinti turtingą tautų bei kalbų įvairovę, vistik galima pasidžiaugti dar vienu populiariu šiandieninių internetinių parduotuvių sprendimu. Tai – įvairių kalbų palaikymas. Didžioji dalis mūsų šalyje veikiančių parduotuvių, sudaro galimybę rinktis bent iš 3 kalbų.

Galima atsisiųsti sąskaitą

Ne paslaptis, kad labai didelė dalis žmonių mėgsta sekti savo pajamas ir išlaidas, o vienas iš būdų sekti pastarąsias – kaupti sąskaitas. Gera žinia ta, kad internetinės parduotuvės tikrai yra pasiruošusios jums padėti šiuo klausimu – didžioji dalis jų suteikia galimybę atsisiųsti sąskaitą už pirkinius pdf formatu.

Dar tik planuojate turėti internetinę parduotuvę, tačiau nežinote, kokius sprendimus būtų vertingiausia įdiegti? Sekite šiuo sąrašu – būsite mėgstami ir populiarūs.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt