17 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 2d.
112Verslas
2019 Birželio 3d.
1

Gadinamų telefonspynių gamintojai šokiruoti: „Gedimai Lietuvoje – vien Alytaus mieste!“

titleGamintojai tvirtina, kad vadinamieji domofonai pastarosiomis dienomis genda (gadinami) vien Alytuje! Kituose miestuose Lietuvoje tokių pranešimų pastaruomu metu nenustatyta

Alytaus miesto daugiabučiuose telefonspynes (domofonus) pastaraisiais metais tiekianti įmonė patvirtino namų bendrijų pranešimus, kad pastaruoju metu padaugėjo jų technikos gedimų (sugadinimų).

„Į mus kreipėsi jau kelių telefonspynes montuojančių įmonių atstovai Alytuje, kurie pranešė apie gedimus telefonspynėse“, - pranenešė bendrovės „Digitalas“ atstovas Martynas Vilutis. Jo skaičiavimais, šiuo metu yra jau 30 minėtos įmonės telefonspynių Dzūkijos sostinėje, kurios neveikia arba veikia „nekorektiškai“.

Ar tai vien chuliganizmo atvejai, dar nėra žinoma, tikslios priežastys dar tik bus nustatytos, kai sugedusias (sugadintas) telefonspynes patikrins inžinieriai.

Beje, gamintojai tvirtina, kad vadinamieji domofonai pastarosiomis dienomis genda (gadinami) vien Alytuje! Kituose miestuose Lietuvoje tokių pranešimų pastaruomu metu nenustatyta.

Neatmetamas variantas, kad telefonspynės Dzūkijos sostinėje gadinamos vagių, kurie nori nevaržomi patekti į laiptines. Tiesa, šią informaciją galima būtų patikrinti išnagrinėjus policijos pranešimus dėl vagysčių laiptinėse, butuose.

Galima ir konkurentų kova. „Esame turėję panašų atvejį kitame mieste, kur vienos įmonės darbuotojai gadindavo kitos įmonės telefonspynes“, - Alytausgidas.lt portalui patvirtino M. Vilutis. Beje, šis vandalizmo atvejis užfiksuotas pasitelkus vaizdo filmavimo priemones, o medžiaga buvo perduota atitinkamoms institucijoms.

Ar galimi konkurentų karai dėl telefonspynių ir Alytuje? Pasak „Digitalo“ atstovo, toks scenarijus neatmestinas, o viena iš galimų telefonspynių gedimo (gadinimo) priežasčių gali būti nesąžiningų konkurentų veiksmai siekiant sukelti gyventojų nepasitenkinimą tomis įmonėmis, kurios šias telefonspynes įrengė.

Viena telefonspynė kainuoja nuo 200 iki 300 eurų, o remontas, priklausomai nuo remonto sudėtingumo – nuo 25 iki 120 Eur.


Komentarai

1
Komentuoti
mokytojas2019-06-04
į lietuvių kalbos žodyną reikia įtraukti naujadarą "inžienieriai"
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena