-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Laisvalaikis ir kultūraĮdomu
2019 Birželio 3d.
0

Dzūkų nukaldintos rožės pasiekė V. Cojaus memorialą S. Peterburge

titleNuotraukų galerija

Devintus metus Alytuje gyvuojanti „Roko pirtis“ saugo ne tik istorinį, daugiau nei 90-ies metų amžiaus, slenkstį, tačiau ir muzikinius prisiminimus.

„Roko pirtyje“ ne kartą vyko alytiškio muzikos kūrėjo, atlikėjo Darius Milerio (Nojaus) autoriniai vakarai, repetavo vietos grupė „Vynas“ bei kiti muzikantai, čia įrengtas ir dainų autoriaus, grupės „Kino“ lyderio Viktoro Cojaus (1962-1990 m.) atminimo kambarys. Ši originali patalpa jau žinoma ir Rusijos roko, taip pat kultūriniu lopšiu vadinamame Sankt Peterburge, o neseniai šiame mieste esantį V. Cojaus memorialą pasiekė ir dzūkų specialiai nukaldintos rožės.

Metalinę kalvio darbo rožių puokštę nuo „Roko pirties“ perdavė Dzūkijos sostinėje neseniai koncertavusi grupė „Ashes collide“, kurios muzikantai patvirtino, kad simbolinės alytiškių rožės artimiausiu metu memoriale Piteryje bus pritvirtintos.    

„Roko pirtyje“ be kūrėjų iš Lietuvos yra apsilankiusios grupės ar pavieniai muzikantai iš Airijos, Australijos, Italijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Slovakijos, Suomijos, Škotijos, Vengrijos ir kitų šalių. Dar daugiau tikro garso atlikėjų „Roko pirties“, „sutylA LT“, „3A studija“ ir kitų partnerių Lietuvoje bei užsienyje dėka kasmet atvyksta į Dzūkiją, Alytaus rajone esantį Punios šilą, Bundoriuose rengiamą „Bunda roką“.

Šių metų rugpjūtį renginys vyks penktą kartą, o jame dalyvaus roko ambasadoriai iš Lietuvos, Airijos, Slovakijos, Latvijos ir kitų šalių muzikos scenų.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt