1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VerslasKulinarinis gidas
2019 Birželio 1d.
0

Mokesčių inspektoriai tikrina, ar prekiaujantieji mėsa ir jos gaminiais išduoda kasos čekius

titleYpatingas VMI dėmesys šiemet skiriamas prekiaujantiems mėsa ir jos gaminiaisAlytausgidas.lt nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad šalies turgavietėse prekiaujantys verslininkai jau sulaukė ar dar sulauks mokesčių inspektorių vizitų. Mokesčių administratorius stebės, ar prekybininkai išduoda kasos aparatų kvitus ir apskaito gautas pajamas. Ypatingas dėmesys šiemet skiriamas prekiaujantiems mėsa ir jos gaminiais.

Turgavietėse patikrinus 395 prekiautojus mėsa ir jos gaminiais pernai buvo nustatyti 134 pažeidimai, iš kurių beveik pusė (46 proc.) buvo dėl pajamų neapskaitymo.

Praėjusiais metais šiame sektoriuje iš viso buvo atrinkti 368 mokesčių mokėtojai. Jie 2018 metais sumokėjo 3,6 proc. arba 403,8 tūkst. eurų daugiau mokesčių nei 2017 metais, taip pat nustatyta 159 tūkst. eurų papildomai mokėtinų mokesčių.

VMI primena, kad jei mokesčių mokėtojas, užsiimantis veikla, kuriai vykdyti būtinas kasos aparatas, už parduotas prekes ar suteiktas paslaugas neišduoda kvito, arba išduoda kvitą, kuriame nurodyta kita suma, nei sumokėta, jam gali būti skiriama bauda nuo 90 iki 200 eurų. Jei pažeidimas nustatomas pakartotinai, bauda gali siekti nuo 450 iki 900 eurų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt