2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Gegužės 31d.
1

Kine „Dainava“ – išankstinė filmo apie E. Johną premjera

title

Alytaus kinas „Dainava“ skelbia repertuarą iki birželio 6 dienos. Laukia ir ypatingas renginys – lietuvės režisierės Dalios Ibelhauptaitės vyro Dexterio Fletcherio sukurto filmo, biografinės dramos apie Reginaldą Dwightą (Eltoną Johną) „Rocketman“ išankstinė premjera.

SLAPTAS AUGINTINIŲ GYVENIMAS 2

Kultinio animacinio filmo „Slaptas augintinių gyvenimas“ kūrėjai pristato tęsinį, kuriame atskleis dar daugiau detalių apie tai, ką jūsų augintiniai iš tiesų veikia vos akimirkai palikti vieni namuose. Antrojoje dalyje žiūrovai išvys jau pamiltus herojus – Chloją, Djuką, Snaigių, Gidžet ir daugelį kitų, o taip pat susipažins su eile naujų veikėjų. Pirmojoje dalyje išgyvenus įbrolio Djuko atsiradimą, antrajame filme terjero Makso gyvenimą aukštyn kojomis apverčia nauji pokyčiai. Jo šeimininkei Keitei susilaukus kūdikio, Maksui ne juokais pasireiškia tėviški instinktai – šunelis perdėtai imasi rūpintis mažylio Liamo gerove, tad jau netrukus įsivaro sau nervinį tiką! Draugų paragintas atsipūsti, Maksas ima mokytis atsipalaiduoti, tačiau jau netrukus jam ir kitiems žvėreliams prireikia suremti jėgas pavojingoje misijoje ir stoti akistaton su didžiausiomis savo baimėmis. Pagalbon komandai skuba superherojumi tapęs triušelis Snaigius, žaismingoji kalytė Gidžet, tingoka katė Chloja ir gaujos naujokė – Ši Cu veislės kalytė Deizė, subūrusi kiečiausią pasaulio gelbėjimo komandą!

ROCKETMAN. Dėmesio - išankstinė filmo apie Elthoną Johną premjera!

Kultinės E. John dainos garbei pavadintas filmas „Rocketman“ nušvies berniuku iš niekur buvusio Reginaldo Dwighto kelionę muzikos Olimpo link ir virsmą pasaulinio lygio žvaigžde – Eltonu Johnu. Būsima superžvaigždė ir pop muzikos ikona užaugo darbininkų šeimoje mažame Anglijos miestelyje, tad vargu ar kas galėjo pagalvoti, jog drovus, raudonplaukis ir apkūnus vaikis vieną dieną taps muzikine sensacija. Karališkoji muzikos akademija, įspūdingi koncertai, ekscentriškas elgesys, netradicinė seksualinė orientacija, depresija ir narkotikai – „Rocketman“ žada drąsų ir atvirą žvilgsnį į E. Johno gyvenimą. Filmą „Rocketman“ režisuoti ėmėsi bohemietės, režisierės D. Ibelhauptaitės sutuoktinis, režisierius D. Fletcheris, „Rocketman“ pavertęs pirmuoju miuziklu kino istorijoje, gavusiu griežčiausią amžiaus cenzą, tad miuziklams įprastą romantiką čia keičia seksas, narkotikai ir rokenrolas. Filmą prodiusavo pats seras Eltonas Johnas, o kino ekrane sušmėžuos tokie garsūs aktoriai kaip Bryce Dallas Howard, Richard Madden ir Jamie Bell. Filmas repertuare nuo birželio 7 d.

SECOND HAND

Ar kada susimąstėte, iš kur atkeliauja drabužiai į dėvėtų rūbų parduotuves? Naujausiame Arturo Jevdokimovo filme pasakojama apie keturių Didžiojoje Britanijoje gyvenančių lietuvių kasdienybę second hand drabužių versle. Jautrios, žmogiškos, dažnai ironiškos situacijos atskleidžia nematomą emigracijos pusę ir nagrinėja plačiai išsikerojusį nelegalios veiklos tinklą. „Ką, jūs galvojat, kad Anglijoj lengva? Jums dovanų vežk ir vežk... Tai jūs mums konservų atsiųskit!“ – sako Sandra. Verslininkui Kęstui prašytis pagalbos tenka, jo žodžiais tariant, pas babajukus. Įsidarbinti bandęs Dainius papuola į tikrus tautiečių spąstus. O su sunkumais susiduriantis Stepas grįžta į maisto nepasiturintiems išdavimo punktą. Neprarasdami vilties, visi jie svajoja apie lengvesnį rytojų kartais žiaurioje ir nežmoniškoje aplinkoje.

GODZILA II: MONSTRŲ KARALIUS  

Netikėtai pažadinti po milijonų metų miego, iš Žemės gelmių pakyla siaubingi padarai: Motra, Rodanas ir galinga trigalvė pabaisa, pakrikštijama Karaliumi Gidora. Su žmogaus protui nesuvokiama jėga bei įniršiu šios galingos priešistorinės būtybės ima kovoti dėl dominuojančios padėties Žemėje. Vienintelis padaras, galintis apsaugoti žmoniją nuo įsiutusių titanų ir visiško sunaikinimo, yra legendinė Godzila.

Bilietai - www.kinasdainava.lt arba „Dainavos“ kino kasoje kasdien 12–21.30 val.:

Seanso diena, valanda

Amžiaus cenzas

Filmas

Gegužės 31 d. - birželio 6 d.

13 val.,

15.30 val.  3D

V

SLAPTAS AUGINTINIŲ GYVENIMAS 2 – animacinis lietuviškai dubliuotas filmas visai šeimai

Geg. 31 d.

18 val.

Birž. 1–6 d.

20.30 val.

N-13

GODZILA II: MONSTRŲ KARALIUS  – fantastinis veiksmo filmas

Birž. 1–6 d.

18 val.

N-13

SECOND HAND – lietuvių kūrėjų dokumentinis filmas

Geg. 31 d.

20.45 val.

N-16

ROCKETMAN – biografinė drama. Išankstinė filmo apie Elthoną Johną premjera!

 

Komentarai

1
Komentuoti
dėdė2019-06-01
vpadlu į tokį renginį eit
traffix.lt