3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2019 Gegužės 29d.
9

„Vidzgirio” pergalę nukalė pusę įvarčių pelnęs A. Kariniauskas

titleVidzgiriečiai triuškinamus pralaimėjimus keičia triuškinamomis pergalėmisElvio Žaldario nuotr.

2-ąją pergalę iš eilės stambiu rezultatu iškovojo Alytaus FK „Vidzgirio“ komanda. LFF II lygos rungtynėse namų aikštėje Virginijaus Sinkevičiaus auklėtiniai 6:1 įveikė I lygos klubo Kėdainių „Nevėžis“ dublerius. Ankstesniame ture vidzgiriečiai buvo 7:3 sutriuškinę A lygos klubo Marijampolės „Sūduva“ dublerius, o prieš tai patys patyrę iš eilės 5 nesėkmes, iš kurių 4 buvo triuškinamos.

Prie pergalių besipratinantis ir savo sirgalius džiuginantis „Vidzgiris“ susitikime su jaunaisiais  „Nevėžio“ futbolininkais įvarčių sąskaitą atidarė 3 min. (Aivaras Kariniauskas), po minutės rezultatą padvigubino Tautvydas Liutvinskas, o jau 11 min. tapo 3:0 (Eimantas Sinkevičius).

29 min. 11 m baudinį realizavęs Augustas Valukonis vidzgiriečių persvarą užaugino iki 4:0, o A. Kariniauskas 42 min. – ir iki 5:0.

Po pertraukos, 60 min., vėl pasižymėjo alytiškiai, tiesa, šįkart – į savo vartus (5:1). Tai buvo antrosios rungtynės, kai „Vidzgiris“ laimi, tačiau smūgiu ne į tą pusę beveik tuo pačiu metu vis „nustebina“ ir savo vartininką.

Kaip ir ankstesniame susitikime su marijampoliečiais, antrojo kėlinio viduryje „Vidzgiris“ įgijo vieno žaidėjo persvarą, kai priešininkui buvo parodyta raudona kortelė. Tuo šeimininkai pasinaudojo, o A. Kariniauskas 76 min. komandos pergalę nukalė pelnydamas savo 3-iąjį įvartį rungtynėse.

Po 2-osios pergalės Alytaus „Vidzgiris“ šiuo metu tarp 13 LFF II lygos komandų pakio į turnyro lentelės vidurį, tiesa, yra sužaidęs 2 ir daugiau rungtynių nei kitos pirmenybių ekipos.


Komentarai

9
Komentuoti
Trumpapročiui2019-06-01
Kas į tą Vidzgirį grįš? Pasakyk nors viena? Kas į tą SRC išgyvenimo projektą norės?
Šaunu, kad pirmoje lygoje jaunimas gali žaisti ir jei tau vaikai žaidžia tai palyginus su antra lyga tai ten pilna pilvotų ir diedų lyga.
Netveriat iš pykčio, kad ne jūs Dainavoje :)
Apie lygius išvis nekalbėčiau, įmušė vargšams daugiau įvarčių tai dabar burnos atsidarė. Nepamirškit kurioje jūs lygoje ir kurie būsite po sezono.
dainavai2019-05-30
Gaus vidzg pinigu pasistiprins griz dar alt seni ir tuos vaikus sunesios ten jokio lygio nera be to purma lyga spart nevezio jonavos gargzdu ir telsiu ten vaiku lyga
Jo2019-05-30
Miesto skirtus pinigus futbolui skirti vienodai ir iškarto bus vienodos komandos.
Vidzgiriniui 2019-05-30
Manau Dainava priėš vidzgirį gali žaist tik su vienom kairėm kojom. Ir tai petaka atsvilintų. Ir net geriau nenorėkit to debio.
Rašytojams2019-05-30
Kokiais reikia būti rašant tokias lempas, kad jie geresni, kad jie jau čia vajai kaip duoda. Pirma reikia pažiūrėti prieš ką. Du nesulyginami dalykai Vidzgiris ir DFK Dainava.
Jei norit derbio reikia į pirmą lygą papult tam Vidzgiriui. O kita vertus Dainava nepačius geriausius laikus išgyvena. Reikia palaikyti komandą ir tikėtis kad jai ateis geresni laikai.
Asilo galvai2019-05-30
Šiaip Dainava irgi mikrorajonas :D
vidzgirinis2019-05-30
Vyt dainava lauk.reiketu derbio tikiuosi vidzg kitais metais startuos purmoij lygoij pasistiprines ir akademikus suvalgys
Alytiskiui 2019-05-30
Asilo galva kaip gali lygint Dainava su mikro rajonu? Baisis sezonas ir pažiurėsim kuri geresnė komanda.
Alytiškis2019-05-30
Vidzgiris jau geriau už Dainavą žaidžia, nors Ir kaip Alytaus gidas stengiasi menkinti juos... Dainava sugebėjo sūduvos dubleriams dar ir pralošt, nors "aukštesnėj" lygoj žaidžia
traffix.lt