6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusŠvietimas
2019 Gegužės 29d.
1

Diskusijoje dėl švietimo tinklo pertvarkos žiniasklaida palikta už durų (ATNAUJINTA)

title

Rotušėje atnaujinti Alytaus miesto švietimo įstaigų tinklo pertvarkos svartstymai.

Miesto savivaldybės užsakymu studiją rengiantys konsultantai iš pradžių susitiko su švietimo įstaigomis. Dabar gi turėjo būti surengtas „tarpinis“ projekto aptarimas.

Į susitikimą nebuvo pakviesti nei „uždaryti“ planuojamų, nei kitų švietimo įstaigų vadovai ar atstovai, taip pat nedalyvavo iš Alytaus išvykęs meras Nerijus Cesiulis bei švietimo sritį kuruosianti vicemerė Jurgita Šukevičienė.

Diskusijoje su samdomais konsultantais dalyvavo miesto savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus atstovai, taip pat buvo skelbiama, kad pakviesti ir naujai išrinktosios miesto tarybos nariai.

ATNAUJINTA

Nors žiniasklaida į diskusiją buvo pakviesta Alytaus mero ir vicemerės prašymu, užsakomosios studijos rengėjai viešinimo nepageidavo ir net kategoriškai pareiškė, kad žiniasklaidos dalyvavimo susitikime atveju nutrauks sutartį. 

Kaip ir meras N. Cesiulis, vicemerė J. Šukevičienė, įsileisti žiniasklaidą studijos rengėjų prašė tarybos nariai Jurgis Krasnickas bei Valdas Račkauskas, tačiau viešumo „derybos“, trukę apie ketvirtį valandos, turėjo pasibaigti Alytaus žiniasklaidos atstovų pasitraukimu, antraip posėdis, matyt, galėjo ir neįvykti.

Žiniasklaidos dalyvavimui diskusijoje prieštaravo Alytaus miesto tarybos narės Laima Vincė Kirkliauskienė ir Nijolė Makštutienė. 

PAPILDYTA

Alytausgidas.lt žiniomis, miesto švietimo tinklo pertvarkos studija nupirkta iš „Findep“. Šiai Kaune registruotai bendrovei vadovauja Rimvydas Kucinas.

Nors dar nepristatyta, tačiau jau skandalinga virstanti studija Alytaus mokesčių mokėtojams kainuos per 14 tūkstančių eurų.

Mūsų portalo duomenimis, Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Findep“ sutartyje konfidencialumo reikalavimų dėl darbinių susitikimų, diskusijų, svarstymų nėra.

Studijos rengėjai apie faktą, kad susitikime dalyvaus žiniasklaida, žinojo prieš atvykdami, iš anksto savo valios nepareiškė, o renginio pradžioje pareiškė, jog dėl atviro jo formato nesutinka.


Komentarai

1
Komentuoti
A2019-05-29
Sovietinis palikimas tos dvi bobos
traffix.lt