18 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 13d.
Videoreportažai
2019 Gegužės 27d.
1

Nuo smarvės buvusioje turgavietėje prie Alytaus gelbėjo apsauginės kaukės

title

Alytausgidas.lt skaitytojai, besilankantys Alytaus rajone, pranešė apie neeilinę situaciją Kaniūkuose. Čia pūtęs vėjelis, smarvę nešė per kilometrą.  

Pasirodo, buvusio ūkininkų turgaus teritorijoje, buvo atsikratyta keliais šimtais kilogramų gendančių mėsos gaminių. Dešrelės, pjaustyta mėsa ir kiti maisto produktai, panašu, buvo čia atvežti ir išversti.

Apsilankiusius buvusioje turgavietėje prie Alytaus gelbėjo tik apsauginės kaukės. Produktai išties skleidė labai nemalonų kvapą, ant mėsos gaminių jau „ganėsi“ gausybė gyvių, o vietoje apsilankiusiems, taip pat ir mūsų portalo TV redaktoriui, prireikė respiratoriaus.

„Tas mėsas aptikau šeštadienį. Daug skerdienos, mačiau ir dešrų,  o smarvė... Mėginau sulaikyti kvėpavimą, tačiau ta smarvė net nekvėpuojant, pati į nosį veržėsi. Iš kilometro jautėsi, kai vėjas papūtė“, - apie tai, ką patyrė apsilankiusi Kaniūkuose, pasidalino alytiškė.

Kas atsikratė mėsa, aiškinasi valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). Anot Alytaus tarnybos viršininko-valstybinio veterinarijos inspektoriaus Romo Černiaus, tokie atvejai nėra dažni.

Išmestos mėsos ir jos gaminių vertė turėtų viršyti tūkstantį eurų.

Deja, nustatyti, kas atsikratė produktais, nebus lengva, mat neaptikta etikečių ar dėžių.

Inspektorius spėja, kad Kaniūkuose galėjo būti atsikratoma parduoti nespėta nelegalia produkcija, neatmetamas ir kontrobandos atvejis.

Žalos patyrė ir dabartiniai buvusios turgavietės teritorijos savininkai. Bendrovė „Hausas“ buvo įpareigota pašvinkusią mėsą utilizuoti arba ją užkasti. Leidus VMVT, vėliau patikrinus ir pritarus aplinkosaugininkams, tai bendrovė padarė savo lėšomis.


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Jo2019-05-27
Ne pigiau buvo viską padaryti teisėtai?
traffix.lt