3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonas
2019 Gegužės 27d.
0

Fondas paramą skyrė šešioms šeimoms

title

Algirdo Vrubliausko labdaros ir paramos fondo valdybos nariai paskirstė dalį fondo lėšų. Šį kartą net šešios Alytaus rajono šeimos gaus paramą.  

Fondo parama – 1 tūkst. Eur skirta šeimai, gyvenančiai Arminų kaime, Krokialaukio seniūnijoje. Jiems reikalingas vandens gręžinys, kadangi šiuo metu vanduo iš šulinio yra tik paviršinis ir netinkamas nei gerti nei maistui gaminti. Pati šeima prie gręžinio įrengimo ketina prisidėti 1 tūkst. Eur. Šeimoje auga 2 mažamečiai bei globojami be tėvų likę vaikai.

1 tūkst. Eur parama skirta ir kitai šeimai, auginančiai 5 vaikus, taip pat įsirengti vandens gręžinį.

Punios seniūnijoje, Medūkštos kaime, sodų bendrijoje „Dzūkija“ naujai besikuriantiems gyventojams reikalingas vandens šulinys. Nors tiek vyras, tiek moteris dirbantys, o vyras net dvejuose darbuose, lėšų nepakanka. Šeima savo lėšomis įsirengs naują krosnį bei dušą. Vyras su žmona augina 3 vaikus. Iš fondo šeimai skirta 800 Eur.

600 Eur skirta Raitininkų seniūnijos, Raitininkų kaimo gyventojai. Šeimai, kurioje auga 5 vaikai reikalinga keisti namo langus. Langai būtų keičiami atžalų kambariuose ir virtuvėje.

Iš fondo surinktų lėšų 500 eurų skirta Rimėnuose, Daugų seniūnijoje gyvenančiai šeimai. Šeima charakterizuojama teigiamai, išauginusi labai gerai besimokančius vaikus, tačiau dėl vyro neįgalumo šeimos pajamos labai mažos. Už paramos lėšas taip pat būtų keičiami langai.
200 Eur skirta ir Junčionių gyventojai, kuri kartu su dukra ir anūke už skirtas lėšas remontuosis seną, netinkamą eksploatuoti krosnį.  

Paramai gauti šeimos buvo atrinktos pagal rekomendacijas, tačiau ne visi gauti prašymai buvo patenkinti iš fondo. Daliai šeimų pasiūlytos alternatyvios galimos paramos priemonės.

Iš viso iš A. Vrubliausko labdaros ir paramos fondo šį kartą išdalinta 4 tūkst. 100 eurų. Fondo veiklai aukojo gyventojai, įmonės ir fondo valdybos nariai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt