2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiAlytaus rajonas
2019 Gegužės 27d.
18

Gyventojai piestu stoja prieš vandens motociklus ežere (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerija

Dauguose (Alytaus r.) surengta vieša diskusija dėl vandens motociklų Daugų (Didžiulio) ežere.

Būti ar nebūti minėtam transportui pagrindiniame miestelio vandens telkinyje?

Vandens motoentuziastai teigia turintys visus leidimus. Jie tvirtina, kad su vietiniais gyventojais susitiko todėl, kad norėjo aptarti plaukiojimo tvarką.

Daugiškiai stojo piestu. Ir ne prieš plaukiojimo tvarką, o prieš vandens motociklus Didžiulyje apskritai. Jiems dabar pritaria kurį laiką atlaidžiau į motociklininkų planus Daugų ežere žiūrėjusi Alytaus rajono savivaldybė.

„Alytaus rajono savivaldybė padarys viską, kad birželio 21 dieną Dauguose vandens motociklininkų sezonas neprasidėtų", - tokį pažadą daugiškiams davė rajono vicemerė Dalia Kitavičienė.

Renginio pagrindinių diskusijų videoįrašas:

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

18
Komentuoti
Jurgis2019-06-26
Pora metu ir Daugai bus kaip Druskininkai
Austėja2019-06-11
Jis man nepayinka????????????????????????????a
algis2019-06-04
davai i nemuna prie durniu slenio
Ri22019-06-02
Eilinė galimybė bet kuriam iš miestelėnų kurti verslely,aptarnauti turistus,steigti nuomos punktus,maitinimas ir t.t Bet suprantu irrajono merą,triukšmas palei dvarą ir kas turbūt svarbiausia kad kiek prakaite gyventojai taps nepriklausomi ir bus sunku juos valdyti,čia visų mūsų valdžių didžiausia baimė!
Na2019-05-30
Gal tiems vandens moto entuziastams reikia surasti ežerą kur nors toli, toli laukuose, o ne Daugų miestelyje, įvesti solidų leidimo mokestį, kad gerai pajaustų malonumo kainą ir tegul pasiautėja vasarą. O miestelyje vasarą pakanka ir įvairiausių motociklų parpimo, plerpimo ir griaudėjimo. Tvarka turi būti.
vaikeliui2019-05-29
Skambi kaip zmogus virs 70metu uzauges tarybiniais laikais kur kelios masinos per miesta pravaziuodavo, tai nei dulkiu keldavo nei ka . Tikriausiai pagal jus ir masinas uzdrausti turetu, nes irgi ora tersia. Butum svariausia salis tikriausiai :D
vaikelis 2019-05-28
tai jeigu ezeras valstybinis leiskime tada ir elektrikams brokoniereuti ,jie maziau zalos pridaronegu vandens motociklai ,nekelia triuksmo ,neuzmusa tiek planktono ,nesudegina astuoniasdesimt litru benzino per valanda ,netersia oro svinu neismala su masinomis apsaugines ezero zonos,nevazineja zmonems per galvas ,......elektrikai niekuo nesiskiria nuo vandens motociklininku ,tik vienus uz tokia veikla sodina y kaleima ,o kitus netgi skatina tai daryti. ydomu ar tie zmones kurie leido sy spora daugu ezere ,gali toliau eiti savo pareigas , gal jie ne y savo vezima ysedo .

užž2019-05-28
Už Vandens Motociklus
kl2019-05-28
Senei laukti Mtociklai sugryžtaaa valioooo reikia džiaugtis kad atvyksta turistų visgi atneša pelną mums ;)
Bus2019-05-28
Palaikau . ir tikiuosi kad bus smagu paplaukioti
tiesa 2019-05-28
Manau šiam mirštančiam miestelui reiktu vasara daugiau veiksmo tai aš už šias nuostabes vandens stransporto priemones ;)
Dzūkas2019-05-28
Šūdais mėtotės ant daugiškių? Kas jums belieka.... Teisingai bendruomenė padarė, kad kategoriškai uždraudė šiuos pasilinksminimus. Pagarba ir rajono Merui. Tvarka turi būti.
Ttt2019-05-28
Patys miestelio gyventojai apšikę ežerą ir toliau sėkmingai šika ir bijo kad kažkas atvažiavę paplaukiot iš didžiųjų miestų nepamatytų šūdų vamzdžių nutiestų į ežerą
Jonas2019-05-27
Pridarė prieplaukų, atgaivins laiybą Nemunu, sudėjo parašus merai.... Nesugeba kelių motociklų sukontroliuot ežere.Artistai.
Merui2019-05-27
O jei Meras palaiko iniciatyva uzdrausti plaukiojima, tai dar didesne geda, norima atgaivinti rajona, o jame mazinama traukos centrai :D pamirstate pazadus pries rinkiminius
Daugiškis2019-05-27
Nepraleisim priešo vandens tankų
GEDA2019-05-27
Tiesiog geda pasidare ziurint daugu zmones kalbant "argumentuotai". "Banginiai nuo vibracijos mirša" baikit juokus ir netraktuokit ežero kaip privacios nuosavybes, norim nenorim, triuksmas, per galvas.. tai nėra privati valda, kad galėtumete leisti ar neleisti, ta turi sureguliuoti aplinkos ministerija. Pasikartosiu SUREGULIUOTI, o ne uždrausti. Dar tebetruko kad nebelistumete naudotis keliu link Vilniaus pro Daugus :D
Ltu2019-05-27
Vienintele kliūtis turbut ta, kad meras nenori transliacijos. Kokios kitos kliūtys? Akumas issikrovė, ar ryšio nėra?
traffix.lt